Natalia Vodyanova to prawdziwa gwiazda na horyzoncie światowej mody, co było prawie niemożliwe do zrealizowania. W ciągu zaledwie 3 lat nieznana dziewczyna z Niżnego Nowogrodu stała się wiodącym modelem świata. Odnosi sukcesy na podium iw życiu rodzinnym. Zazdroszczą jej, naśladują ją i jest wiele powodów.

Biografia Natalia Vodyanova

Historia przyszłej supermodelki rozpoczęła się w Niżnym Nowogrodzie w 1982 roku. Matka wychowała Natalię i jej dwie inne siostry samotnie. Podobnie jak wiele wybitnych osobistości, dziewczyna przeszła trudną podróż od nastolatki do jednego z najpopularniejszych modeli. Rodzina Natalii Vodianovej znajdowała się w trudnej sytuacji finansowej. To zmusiło ją do rozpoczęcia pracy w wieku 11 lat, aby pomóc jej matce.

W wieku 15 lat Natasha zaczęła żyć oddzielnie od swojej rodziny, a w wieku 16 lat dostała się do agencji modelek Evgenia Chkalova.

Prywatne życie Natalii Vodianovej, w przeciwieństwie do większości modeli, było więcej niż udane. Udało jej się wyjść za mąż za brytyjskiego arystokratę Justina Portmana, od którego urodziła trzy urocze dzieci, a teraz cieszy się swobodą osobistą. Ale rosyjskie piękno zawsze jest otoczone męską uwagą, wywołując podziw i podziw wśród ludzi wokół.

Natalia Vodianova na podium

Jeden z poglądów odegrał decydującą rolę w karierze Vodyanovy, gdzie natychmiast została zauważona przez przedstawiciela agencji Viva Model Management. Krótko po tym wydarzeniu dziewczyna trafiła do agencji sportowej Madison w Paryżu, gdzie również wzięła udział w sesji zdjęciowej dla niemieckiego magazynu Elle. Ale prawdziwa sława przyszła do niej po tym, jak brała udział w New York Fashion Week.

Supermodelka Natalia Vodyanova wzięła udział w pokazach mody Gucci, Calvin Klein, Ives Saint-Laurent. Film został nakręcony dla takich słynnych publikacji, jak Vogue i Harper's Bazaar. W 2003 roku Natalia stała się "twarzą i ciałem" marki Calvin Klein, która kiedyś była Kate Moss i Brooke Shields.

Fundacja Natalia Vodyanova

Model nie pozostaje obojętny na problemy istniejące w jego ojczyźnie. W 2004 roku założyła fundację charytatywną The Naked Heart Foundation ("Naked Hearts"). Początkowo jego działalność miała na celu budowę placów zabaw dla dzieci w całej Rosji i za granicą. Od 2011 r. Fundacja ukierunkowała główne wysiłki na rzecz wspierania dzieci o cechach rozwojowych i rozwija program "Każde dziecko jest godne rodziny", w ramach którego niedawno wybudowano "Rodzinne Centrum Wsparcia" w rodzinnym mieście modelki.

Sukienki Natalia Vodyanova

Natalia Vodyanova woli nosić tylko te rzeczy, które raczej nie będą widoczne u kogoś innego. W jej garderobie znajdują się sukienki od mało znanych nowojorskich projektantów, strojów Valentino i klasycznych kostiumów Chanel.

Krytycy mody uwielbiają Natalię. Przede wszystkim podkreślają, że ma prawdziwy talent do naturalnego wyglądu. Nie boi się wydawać śmieszna i potrafi łączyć kobiece sukienki z butami wyglądającymi jak męskie. Jest wolna od stereotypów i może pojawiać się publicznie w tym samym stroju więcej niż raz. Często chodzi po czerwonym dywanie w jasnych strojach o niezwykłym kroju, aw życiu codziennym preferuje praktyczne obcisłe jeansy, proste t-shirty i przytulne kardigany.

Makijaż i fryzura Natalia Vodyanova

Natalia Vodianova jest zdania, że ​​każda osoba powinna mieć swój własny wizerunek. Nie była przyzwyczajona do eksperymentowania z makijażem i fryzurą. Woli naturalny makijaż, ale w zwykłym życiu wcale nie lubi malować. Wygląda jak sytuacja z fryzurami. Najczęściej dostaje się do obiektywów fotografów z luźnymi, lekko rozczochranymi włosami. Chociaż kiedyś Natalia wciąż skracała włosy do kwadratu, nigdy nie osiągnęła dramatycznej zmiany w kształcie lub kolorze.

Styl Natalia Vodyanova

Natalia Vodianova - właścicielka wyjątkowego wyglądu. Z biegiem lat praktycznie się nie zmienia. Zawsze wygląda młodo, a wizerunek pozostaje świeży i piękny. Tajemnice piękna Natalii Vodianovej leżą nie tylko w dobrej genetyki, ale także w ciągłym treningu. Ściśle monitoruje swoje zdrowie, a nawet bierze udział w charytatywnym Maratonie Paryskim.

Natalia Vodyanova zdołała się uszczęśliwić, nie odkładając ani pracy, ani życia osobistego na jutro. Ma luksusowy wygląd i doskonałe wyczucie stylu. Można ją słusznie uznać za ideał skromności i kobiecego piękna.

Biografia Natalii Vodyanova 1Biografia Natalii Vodyanova 2Biografia Natalii Vodyanova 3
Biografia Natalii Vodyanova 4Biografia Natalii Vodyanova 5Biografia Natalii Vodyanova 6
Biografia Natalii Vodyanova 7Biografia Natalii Vodyanova 8Biografia Natalii Vodyanova 9