Ubrania damskie Betty Barclay tworzone są specjalnie dla kobiet, które czczą swoje naturalne piękno i osobowość. Wszystkie produkty tej marki charakteryzują się dość demokratycznymi cenami za wysoką jakość materiałów i krawiectwa. W Europie niemiecka marka jest prawie najlepiej sprzedająca się spośród innych, ponieważ marka ma dużą liczbę sklepów (około 3500) w 60 krajach na świecie. Odzież Betty Barclay spełnia wszystkie obowiązujące normy, ponieważ jest produkowana i wytwarzana pod ścisłą kontrolą. Takie cechy powodują, że szerokie grono konsumentów produktów tej marki.

Historia firmy

Znak został zarejestrowany w mieście Heidelberk w 1955 r. Przez przedsiębiorcę o nazwisku Max Burke. Zaraz potem marka otrzymuje licencję na sprzedaż odzieży we wszystkich krajach europejskich. Zanim marka została założona, Marx Burke miał już doświadczenie w prowadzeniu własnego biznesu, odkąd założył własną fabrykę włókienniczą w 1938 roku. Nieco później, ta troska tworzy kolekcję Betty Barclay, która ujrzała świat w 1961 roku. Siedem lat później w świecie mody pojawiła się filia marki GIL BRET specjalizująca się w produkcji spodni, garniturów, odzieży wierzchniej. Im więcej marek pojawiło się, tym większy obrót firmy wzrósł, więc w 1971 roku obroty firmy przekroczyły 100 milionów marek rocznie. Rok 1996 był jednym z najbardziej udanych okresów dla firmy, ponieważ w tym roku firma uzyskała licencję na tworzenie i sprzedaż produktów obuwniczych. Ponadto marka zgodnie z wersją Drapers Record (magazyn brytyjski) została wyróżniona nagrodą specjalną "Przedsiębiorca Roku". Rok 2002 był znaczący, ponieważ w tym okresie reorganizowano markę oraz zaktualizowano stare logo. Odtąd logo się nie zmieniło. W 2005 r. Marka obchodziła 50. rocznicę i, jak poprzednio, otrzymała honorowy tytuł marki roku.

Betty Barclay wiosna-lato 2013

Popularna niemiecka marka Betty Barclay w 2013 roku podobała się wszystkim kobietom mody swoją nową kolekcją. Kolekcja Betty Barclay w 2013 roku łączyła wszystkie stylowe trendy tego roku - jasne wzory graficzne, geometryczne i kwieciste wydruki , jasne kolory i surowe paski. Style sukienek Betty Barclay wyglądają wyrafinowane i eleganckie, ponieważ są wykonane w optymistycznym i świeżym duchem czasu. W kolekcji kurtek Betty Barclay i innych rzeczy znalazły się przedmioty sportowe, etniczne i folklorystyczne wzory, elementy retro, różne hafty celtyckie. Ta kombinacja stylów i stylów w stylistyce spódnic Betty Barclay nadaje im szczególnego uroku. Główną atrakcją kolekcji była różnorodność odbitek, które mogą ozdobić każdy produkt damskiej garderoby, a kluczowym trendem w stylu jest miejski szyk.

Wzory graficzne, ekspresyjne mozaiki i dekoracje kwiatowe zdobią nie tylko ubrania, ale także torby Betty Barclay, które nadają im oryginalności, uroku i elegancji. Specjalną stylową nutą będą zamki i kontrastujące taśmy, dominujący będzie klasyczny lakoniczny krój ubrań. Głównym akcentem nowej kolekcji jest duża liczba i różnorodność kurtek i blezerów. Każdy fashionista może wybrać odpowiedni model - krótką i prostą marynarkę, kobiecą modny kardigan , surowe bliny, różne peleryny i płaszcze przeciwdeszczowe. Najpopularniejszą opcją będzie marynarka z dopasowanym szydełkiem i jednym guzikiem, którego cała powierzchnia pokryta jest kwiecistym nadrukiem. Świetnie będzie wyglądał z białą bluzką i wyblakłym wzorem ciemnych dżinsów.

Betty Barclay 1Betty Barclay 2Betty Barclay 3
Betty Barclay 4Betty Barclay 5Betty Barclay 6
Betty Barclay 7Betty Barclay 8Betty Barclay 9