Piękny kształt brwi jest jedną z głównych wizytówek każdej dziewczyny. Oczywiście wielu ludzi uważa, że ​​mężczyźni na przykład nie zwracają uwagi na brwi, ale w rzeczywistości tak nie jest. Poza tym, patrząc w lustro, chcę być dla siebie miły, ale jak powiedziałem sam Megan Fox , którego brwi zawsze różnią się nieskazitelnym pięknem: nawet piękny makijaż nie uratuje, jeśli brwi są zaniedbane. Dlatego każda dziewczyna jest po prostu zobowiązana do monitorowania brwi, dostosowywania ich, jeśli to konieczne, i tak dalej. Ale przyjrzyjmy się bliżej, jak stworzyć piękny kształt brwi, aby pasował do Twojej twarzy i być modny.

Jak wybrać najpiękniejszą i najbardziej udaną formę dla brwi?

Najpierw musisz zdecydować, która forma brwi będzie dla Ciebie odpowiednia, ponieważ zależy to od kształtu twarzy:

  1. Okrągła twarz. Dla właścicieli o okrągłej twarzy najlepiej nadaje się raczej wysklepiona, spiczasta brew. Bend nie czyni go zbyt ostrym, ponieważ w takim przypadku będzie podkreślał jedynie okrągłe rysy twarzy, a nie przeciwwagę.
  2. okrągła twarz
  3. Owalna twarz. Ponieważ owalny kształt twarzy jest jednym z najbardziej idealnych, w tym przypadku wszystkie brwi będą dla ciebie odpowiednie. Ale idealny kształt jest trochę spiczasty, ale z gładkimi liniami i zgięciem. Jeśli jesteś właścicielem wydłużonej, owalnej twarzy, przestań koncentrować się na prostych brwiach.
  4. owalna twarz
  5. Kwadratowa twarz. Dla właścicieli kwadratowych typów twarzy najlepiej wybrać długie, wysoko uniesione i gładko wygięte lub spiczaste brwi. Najważniejsze, aby nie wyciągnąć ich zbyt cienko, ponieważ dla tej postaci twarzy zbyt cienkie brwi są przeciwwskazane.
  6. kwadratowa twarz
  7. Trójkątna twarz. Dla tej formy brwi są najbardziej odpowiednie dla miękko załamanych brwi, które wyrównują wszystko. Ponadto, staraj się utrzymywać początek i koniec brwi w przybliżeniu na tej samej linii, w przeciwnym razie sprawisz, że Twoja twarz będzie niepotrzebnie masywna i podkreśli wszystkie wady jej kształtu.
  8. trójkątna twarz

Teraz, kiedy już zdecydowałeś się na formę, przejdźmy od razu do procesu, jak pięknie uformować kształt brwi w domu.

Jak uzyskać piękną kształt brwi?

Więc najpierw pamiętaj, czego nigdy nie możesz zrobić w żadnych okolicznościach:

  1. Nie próbuj usuwać nadmiaru włosów brzytwą - to sprawi, że kształt brwi będzie nienaturalny i pozbawiony jakiejkolwiek łaski.
  2. Nie należy wyciągać brwi w cienką, ledwo zauważalną linię i nie czynić brwi nierównymi formami "przecinków".

Jeśli popełnisz takie błędy, będziesz musiał wyhodować brwi, abyś mógł później poprawić ich kształt.

Zanim zaczniesz dostosowywać brwi, uważaj na nie w lustrze, ponieważ natura często nagradza nas pięknymi zakrętami, które trzeba tylko nieznacznie skorygować, a nie całkowicie zmienić.

Kiedy już zdecydujesz, zacznij czesać brwi w górę i za pomocą nożyczek do manicure wyciąć te włosy, których czubki wystają poza krawędź brwi. Uczyń to znacznie łatwiej niż brzmi w słowach. I ta prosta procedura sprawi, że twoje brwi będą posłuszne - nie stracą formy, którą im dasz. Następnie za pomocą pincety usuń niepotrzebne włoski od dołu, a także powyżej brwi, jeśli zepsują one kształt. Uważaj, ponieważ nie możesz usunąć wielu włosów z góry, aby nie obniżyć zbytnio brwi. Następnie za pomocą pędzla do makijażu, prostego ołówka, a nawet chińskiego pałeczki, określ miejsce, w którym powinna zacząć się brwi, gdzie powinien być koniec i gdzie powinien znajdować się najwyższy punkt. Jak to wszystko zrobić pokazano na zdjęciu poniżej w galerii. I na koniec, oczywiście, musisz zwrócić uwagę na sposób rysowania piękny kształt brwi lub raczej go pomaluj. Jeśli nie masz szczególnie grubych brwi, to przy pomocy cieni lub ołówka możesz nieco je zabarwić, a także dostosować kształt do ideału. Najważniejsze, żeby nie przesadzić, żeby brwi wyglądały naturalnie.

Oferujemy jasne zrozumienie, jak zrobić piękne brwi:

  • czesz brwi za pomocą specjalnego grzebienia;
  • 1
  • nożyczki delikatnie przycinają wystające włosy;
  • 2
  • szczypczyki usuwają nadmiar włosów;
  • 3
  • nadaj kształt brwiom, określając prawidłowe położenie punktu początkowego, końcowego i górnego brwi, jak pokazano na zdjęciu;
  • 456
  • malować brwi ołówkiem do brwi.
  • 7

Więc wymyśliliśmy, jak stworzyć piękny kształt brwi. To wcale nie jest takie trudne, aw domu można osiągnąć wyniki nie gorsze niż w profesjonalnym salonie. Najważniejsze to mieć cierpliwość, pragnienie i poczucie piękna.