Aktorka i modelka Megan Fox jest jedną z najseksowniejszych gwiazd Hollywood. Miliony dziewczyn na całym świecie chcą być jak ta urocza uroda. Atrakcyjny wygląd Megan jest zobowiązany nie tylko do Matki Natury lub genów rodziców, ale także do magicznych rąk chirurgów plastycznych. Za pomocą plastyki nosa aktorka usunęła garb z nosa i poprawiła kształt warg za pomocą wypełniaczy. Tak więc jej twarz wyraźnie się zmieniła, a tatuaż brwi Megan Fox dodał jej szczególnego smaku.

Wielu chirurgów plastycznych mówi, że ich pacjenci mają zdjęcie Megan i proszą o zrobienie tych samych brwi. Dla nich Amerykanie są skłonni zapłacić od 4 do 8 tysięcy dolarów. Jaki jest sekret ich popularności? Zobaczmy!

Browns Megan Fox - temat do podziwiania milionów

Tajemnicze piękno brwi Hollywoodzkie piękno jest bardzo proste, ponieważ są prawie idealne, i zrozumiałe jest, że umiejętne ręce stylisty osiągnęły to. Jej brwi odpowiadają wszystkim klasycznym proporcjom, a co najważniejsze - wyglądają naturalnie.

Aktorka ma jedną wadę, której prawie nikt nie zauważa. Megan Fox ma małe oczy - ale to nie jest dla niej żaden problem. Przy pomocy ciemnych i gęstych brwi, optycznie powiększa oczy i sprawia, że ​​są bardzo wyraziste. Kształt brwi Megan Fox jest dość poprawny dla jej rodzaju twarzy. Dziewczyna ma gładki, a nawet zaokrąglony łuk brwi, a co najważniejsze - ich właściwe proporcje. Pamiętaj, że brwi powinny zaczynać się od kącika oka i kończyć konwencjonalnie narysowaną linią od skrzydła nosa przez zewnętrzny kącik oka. Aby znaleźć najwyższy punkt jego zgięcia, narysuj linię warunkową przez skrzydło nosowe i źrenicę. Megan ma harmonijną i symetryczną szerokość czoła. Zwężanie wzdłuż całej długości odbywa się płynnie i równomiernie. Intryga na jej wizerunku dodaje czubki brwi, które są specjalnie ukierunkowane na sabotaż. Megan również podniosła optymalną wysokość brwi, co odgrywa bardzo ważną rolę. Zbyt nisko osadzone brwi sprawią, że twoje oczy będą ponure i wściekłe, ale wysoko osadzone - sprawią, że wyraz twarzy będzie zaskoczony.

Ze względu na skórę kości słoniowej i jasnoszare oczy, brwi aktorki wydają się czarne, ale w rzeczywistości są one sumowane za pomocą ciemnobrązowego ołówka lub cienia tego samego koloru. Przy okazji, jeśli masz naturalnie cienkie brwi, możesz je narysować pociągnięciami, jakby były oddzielnymi włosami. A dla naturalności, nie zapomnij przyćmić specjalnego proszku na podłogach jaśniejszych.

Znane brwi nie pasują do wszystkich

Do takich brwi potrzebujesz idealnej owalnej lub prostokątnej twarzy, a także koniecznie wysokiego czoła. Jeśli masz niższe czoło, to takie brwi wydają się zbyt szerokie i wyglądają na ciężkie. Właściciele okrągłych lub kwadratowych twarzy będą mieć ten sam efekt. W kształcie trójkąta Twoja twarz będzie krótka i płaska.

I, oczywiście, jeśli jesteś naturalnie blond, jasny blond lub czerwony, to takie brwi na pewno nie są dla ciebie. Przyroda nadaje grube i szerokie brwi ciemnowłosym kobietom. Ale dla właścicieli blond włosów oferuje bardziej lekkie opcje. Dlatego nie jest konieczne dążenie do zagęszczania lub przyciemniania brwi tylko po to, aby przypominać ich ideał. Najważniejsze - nie zapominaj o naturalnej harmonii!

Nie jest wcale trudno unieść brwi, jak u uroczej Megan Fox. Ale czy pójdą do ciebie? Skonsultuj się z profesjonalnymi stylistami, ponieważ wybór kształtu brwi jest bardzo indywidualny. Kochaj siebie i bądź zawsze atrakcyjny i nie do odparcia!

Brwi Megan Fox 1Brows Megan Fox 2Brows Megan Fox 3
Brows Megan Fox 4Megan Fox Brow 5Megan Fox Brow 6