Sophie Turner - słynna brytyjska aktorka, zaczęła pojawiać się na scenie teatru, aw telewizorach na 3 lata. Obecnie ma ogromną rzeszę fanów dzięki roli Sansy Stark w popularnym serialu telewizyjnym Game of Thrones.

Sophie Turner na plaży

Oczywiście fani i paparazzi nie tylko oglądają twórczą działalność aktorki, ale także sposób spędzania czasu poza sceną. Aktorka lubi odpoczywać z przyjaciółmi na plaży, jest coś ostatnio i złapała błysk jej aparatu.

Pewnego niecnego weekendu Sophie Turner pojawiła się na Malibu Beach i oczywiście uwaga innych skupiała się tylko na niej. Warto zauważyć, że rzeczywiście było coś do zobaczenia.

20-letnia piękna aktorka - miłośniczka stylowych i pięknych strojów, aby odpocząć na plaży wybrała wspaniały kostium kąpielowy. Zestaw składa się z majtek i biustonosza w delikatnym niebieskim kolorze. Druk na tym świeżym tle to mały kwiatowy wzór. Kwiaty w kolorze brzoskwini doskonale komponują się z błękitem i sprawiają, że strój kąpielowy jest bardzo kobiecy, a obraz - bardziej kruchy.

Tym razem Sophie Turner zdecydowała się na stosunkowo zamknięty model kostiumu kąpielowego. Dotyczy to głównie stanika - całkowicie pokrywa dość ciężką skrzynię gwiazdy. Aktorki w majtkach wybrały "w jej stylu" - bardzo przyzwoite, na samym początku po bokach.

Postać Sophie Turner w stroju kąpielowym

W "Grze o tron" aktorka wydaje się dość wysoka i dostojna. Ale to nie jest do końca prawdą. Faktem jest, że Sophie Turner często pojawia się we wspólnych scenach z Macey Williams, której wysokość ma jedynie 152 cm, a Sophie na tle jej wyglądu jest większa niż w rzeczywistości. Dokładne parametry aktorki nie są znane, ale przybliżone dane są dostępne:

  • wysokość - około 175 cm;
  • waga - około 57 kg;
  • objętość piersi - około 87 cm;
  • obwód w talii - około 61 cm;
  • uda - około 87 cm.

Tak więc Sophie Turner ma doskonałą figurę i parametry zbliżone do doskonały . Dziewczyna wygląda świetnie w różnych strojach, tym bardziej uroczej Sophie Turner w stroju kąpielowym. Ma piękną, wysoką klatkę piersiową, umiarkowanie cienką talię, elastyczne pośladki. Sophie Turner - właścicielka kobiecej figury, najlepiej widać to, gdy zakłada strój kąpielowy.

Stroje kąpielowe Sophie Turner

Sophie Turner w niebieskim stroju kąpielowym można zobaczyć na licznych zdjęciach w Internecie, wygląda na to, że wcale nie ukrywa się przed błyskami aparatu, wręcz przeciwnie, z przyjemnością pokazuje jej ciało, uśmiecha się i macha ręką. Z pewnością jest dumna ze swojej sylwetki i pięknego kostiumu kąpielowego. Nawiasem mówiąc, aktorka nie zapomina nawet o akcesoriach na plaży - nosiła długie kolczyki w tej samej kolorystyce do niebieskiego stroju kąpielowego, piękne włosy odpędzały jej blond włosy i były zaskakująco imponujące na jej ramionach. Do niebieskiego stroju kąpielowego Sophie Turner podniosła jasnoróżową jasną bluzkę, ciemne dno i słomkowy kapelusz.

Czytaj także
  • Sophie Turner o swoim zaręczynach: "Miłość jest wspaniała, ale kariera jest jeszcze lepsza".
  • Sophie Turner ma tajny blog z recenzjami ... kiełbasek i innych dań mięsnych.
  • Macy Williams: "Od efektów chwały czasami ukrywam się w moim starym życiu"

Gwiazda zachowuje się często i często, nawet gdy zostaje odkryta przez paparazzi. Można na przykład zanotować niezwykłe ujęcia, w których Sophie idzie na plażę w pięknym złotym kostiumie kąpielowym. Biustonosz z zasłoną ledwie obejmuje klatkę piersiową, małe majteczki na krawatach dodają obrazowi seksualności , zmysłowość, ale nie bądź brudny. Dziewczynę widziano w kostiumie kąpielowym w kolorze czarnym i różowym - oba pokazują doskonałą postać młodej aktorki z najlepszej strony.

Софи Тернер и Мэйси Уильямс в купальникахСофи Тернер на пляже почти без мейк апаСофи Тернер на пляже с мороженым
Софи Тернер отдыхаетСофи Тернер отдыхаетСофи Тернер редко можно увидеть обнаженной