20 września 2015 roku legendarna aktorka filmowa Sophia Loren skończyła 80 lat. Tym razem gwiazda kosztowała mały bufet dla bliskich. Ale wspomnienie ostatnich urodzin to przede wszystkim skojarzenia powszechnej furory, która sprawiła, że ​​włoska aktorka pojawiła się na jej twarzy.

Należy zauważyć, że Sophia Loren zawsze była wzorem do naśladowania. Ale mimo wszystko jest prawie tak szczupła i elegancka w swoim 80-letnim życiu, jak na początku swojej kariery. Pytanie, w którym tkwiły sekrety młodzieży Sophii Loren, zawsze interesowało społeczeństwo. Muszę powiedzieć, że sama gwiazda nigdy wcześniej nie powiedziała, że ​​pomaga jej zachować jej piękno. A ostatnio Sophia Loren wciąż opowiadała swoje sekrety, w których ujawniała tajemnicę jej milczenia. W końcu główną zasadą aktorki jest aktywne życie. Ale jednocześnie Sophia Loren daje kilka wskazówek, jak zachować piękno:

  1. Zawsze bądź pozytywny . Według Laury dobry nastrój jest kluczem do udanego i pięknego wyglądu, a ponure myśli przygnębiają i starzeją się.
  2. Samoorganizacja . Jeśli jesteś piękna z natury, to ten dar musi być utrzymany, ale nie wolno mu dryfować. Oto, czym kieruje się gwiazda. Samoopiekowanie jest zawsze wymagane.
  3. Aktywny styl życia . Nie możesz zostać piękna, leżąc na kanapie. Sophie sama wstaje wcześnie przez całe życie. Jej dzień jest pełen spacerów, komunikacji i, oczywiście, jest miejsce na lekki wysiłek fizyczny.
  4. Prawidłowe odżywianie . Lauren nigdy nie była na diecie, ale jej dieta zawsze była zrównoważona.
Czytaj także
  • Tina Turner zachwyciła fanów niesamowitym wyglądem
  • Sophia Loren została honorowym obywatelem Neapolu
  • Janice Dickinson w młodości

Makijaż Sophia Loren

Przez całe moje życie aktorka przywiązywała wielką wagę do makijażu. Jasny wygląd legendarnej gwiazdy jest owocem wysokiej jakości makijażu. Sophia Loren zawsze się wyróżniała. Lubi narysować oczy czarnym ołówkiem, a następnie zrobić czarne oczka. Rzadko kiedy aktorka używa kolorowych cieni. Brwi, których forma jest szeroka i zgrabna, również pomagają jej wyrazić.

Jeśli chodzi o usta, aktorka nie zawsze zwraca uwagę na tę część twarzy. Czasem używa szminki nasyconej koralami ale częściej jej usta mają naturalny kolor.

Софи Лорен начало карьерымакияж Софи ЛоренСофи Лорен на своем дне рождения 79 лет