Supermodelka Christie Brinkley jest dziś lepiej znana jako kobieta, nad którą czas nie ma władzy. Popularny model mody lat 70. i 80., który teraz podpisuje udane kontrakty z wieloma markami i błyszczącymi czasopismami, staje się ich twarzą, podczas gdy jej rówieśnicy już dawno przeszli na emeryturę i tylko od czasu do czasu przypominają lata swojej sławy. Jak wygląda 61-letni model Christie Blinkley nie więcej niż 30?

Zastanawiając się nad sekretem młodości Kristi Brinkley, chciałbym przede wszystkim zauważyć, że w swoim 61-letnim wieku model wspiera niesamowite parametry postaci, której nie zazdrościłaby dziś żadna 20-letnia dziewczyna. Do tej pory Christie Brinkley ma następujące parametry: wysokość - 175 centymetrów, waga - 55 kilogramów, figura - 92-59-89. Co pomogło słynnemu modelowi przejąć czas i śmiać się ze starości w twarz?

Dieta Christie Brinkley'a

Christie Brinkley nigdy nie ukrywała, że ​​jej twarz i ciało cierpiały na wiele operacji plastycznych i aparatów ortodontycznych. Również model regularnie zwiększa włosy i wprowadza poprawki odmładzające. Ale według Christie Brinkley głównym sekretem jej młodości jest żywienie. Supermodelka od 13 roku życia dieta wegetariańska . Głównymi produktami w jej diecie są owoce, warzywa i mleko. Ponadto Christy bardzo starannie wybiera menu na dany dzień. Musi zawierać warzywa i owoce w różnych kolorach. Tak więc, według Brinkleya, organizm otrzymuje wszystkie niezbędne witaminy.

Czytaj także
  • Supermodelki "balzac wieku" powiedział decydujące "Nie!" Do Ageism
  • Nina Agdal spotyka syna Christie Brinkley
  • Kristi Brinkley ma romans z ojczymem Siostry Hadid

Pomimo trudnych przekonań, Kristi Brinkley czasami pozwala sobie na drobne słabości. Na przykład raz w miesiącu model rozpieszcza się ostrygami i szampanem. Ale główną zasadą życia gwiazdy jest nie myśleć o wieku, to znaczy, że okazuje się idealnie.

Кристи Бринкли в 30 лет вечно молодая Кристи Бринкли Кристи Бринкли в купальнике
Кристи Бринкли в белом платьеКристи Бринкли в шляпкеКристи Бринкли на Style Awards 2013
Кристи Бринкли в повседневной жизниКристи Бринкли на премьере комедийного сериала Donny!макияж Кристи Бринкли