Donatella Versace - dziedziczka światowej sławy domu mody. Zaczęła nim zarządzać po śmierci jej brata, Gianniego. Gianni Versace Był niezwykle utalentowanym człowiekiem, dlatego też po jego śmierci krytycy powiedzieli, że to także śmierć najmodniejszego domu, który nie mógłby przetrwać bez Gianniego. Ale Donatella była w stanie zaskoczyć wszystkich, biorąc wodze w swoje ręce i osiągając nie mniejszy sukces niż jej brat. Zbiory Donatelli Versace prawie zawsze zasługiwały na aprobatę krytyków i, oczywiście, miłość publiczności. Jedyne, co wprawia w zakłopotanie wielu, to fakt, że sama Donatella zrobiła sobie pomoc przy pomocy chirurgii plastycznej. Prawdopodobnie kobieta nie chciała się zestarzeć, ale zamiast odmłodzić nieco skórę, Donatella została uniesiona i stworzył coś dziwnego od własnego i niezbyt atrakcyjnego wyglądu. Przyjrzyjmy się bliżej temu, co Donatella Versace była przed i po, a która "odmiana" jest najlepsza.


Kilka faktów z życia Donatelli Versace

Wielu nie wie nic o Donatelli, z tym wyjątkiem, że jest właścicielem domu mody. Ale prawdopodobnie, aby lepiej zrozumieć tę kobietę, trzeba ją poznać i trochę lepiej. Wiek Donatelli Versace jest już znaczny - 59 lat. Urodziła się w 1955 roku w małym włoskim miasteczku. Sława Donatelli, w przeciwieństwie do jej brata Gianniego, nie śniła. Dlatego, kiedy jej brat założył swój dom mody, nie myślała nawet o dołączeniu do niego i weszła na uniwersytet w dziale literatury włoskiej. Później jednak dołączyła do biznesu brata i ostatecznie została kierownikiem PR firmy. Po śmierci Gianniego Versace Donatella zaczęła zarządzać domem mody i znów była w stanie go podnieść. Dla zainteresowanych, wzrost Donatella Versace wynosi 164 cm, a waga - 46 kg.

Donatella Versace przed plastikiem

Zanim zaczniesz robić operacje plastyczne, Donatella Versace wygląda bardzo dobrze. W obliczu kobiety nigdy nie było szczególnej urody, ale w tym samym czasie na jej twarzy pojawiła się "skórka", która sprawiła, że ​​był raczej atrakcyjny. Donatella zawsze wyróżniała się dość dużym nosem, a nawet oszustem, a także masywnym podbródkiem. Te dwa szczegóły nie dawały kobiecości twarzy, ale raczej ją jej pozbawiły. Ale jednocześnie, dzięki swojemu naturalnemu urokowi, młoda Donatella Versace zawsze wyróżniała się z tłumu. Ponadto piękna godność kobiety to ekspresyjne oczy o bogatym brązowym kolorze, których spojrzenie nie może pozostać obojętne. Ogólnie rzecz biorąc, jedno spojrzenie na zdjęcie Donatelli Versace w młodości wystarczy, aby zrozumieć, że osoba przed tobą jest inteligentna i kreatywna, ponieważ tylko tacy ludzie mogą być urocze, nawet jeśli matka natura oszukała ich pięknością.

Donatella Versace przed i po 1Donatella Versace przed i po 2Donatella Versace przed i po 3
Donatella Versace przed i po 4Donatella Versace przed i po 5Donatella Versace przed i po 6

Donatella Versace po plastiku

Trendsetter i jeden z najpopularniejszych projektantów naszych czasów eksperymentuje ze sobą za pomocą chirurgii plastycznej. Donatella od dawna jest w stanie uzyskać "tytuł" ofiary chirurgii plastycznej. Ta kobieta jest jedną z pierwszych osób, które przychodzą na myśl mówiąc o całkowicie nieudanych operacjach. Donatella Versace oczywiście zrobiła sobie zastrzyki botox . Ale jest to najmniejsza i najbardziej nieistotna część jej przemian. Ponadto, Botox od dawna jest narzędziem, z którego korzystają niemal wszystkie gwiazdy, gdy tylko zauważą zmarszczki na twarzy. Ponadto, Donatella uciekł się do korekcji nosa, próbując poprawić kształt nosa. Udało się to zrobić, choć nie można powiedzieć, że nos zmienił się na lepsze. Również szefowa domu mody zrobiła swoją rosnącą mammoplastykę, co nie jest czymś niezwykłym wśród gwiazd show-biznesu. Ostatnim ogniwem na liście operacji Donatella Versace jest zmiana kształtu warg. Może najgorsza plastyczność, ponieważ usta Donatelli były z natury piękne, a to, co zrobiła sobie z pomocą chirurgii, nie wygląda zbyt atrakcyjnie. Ale pomimo tego, że Donatella Versace przed operacją wyglądała znacznie atrakcyjniej niż teraz, a wiek wciąż zajmuje jej miejsce, ta kobieta pozostaje popularna na całym świecie ze względu na jej talent i urok, którego po prostu nie można zaprzeczyć.

Donatella Versace przed i po 7Donatella Versace przed i po 8Donatella Versace przed i po 9
Donatella Versace przed i po 10Donatella Versace przed i po 11Donatella Versace przed i po 12