Pamiętasz zabawki swoich dzieci? Wśród nich musiała być szczupła, długowłosa lalka z dużymi oczami, o której marzyły wszystkie dziewczyny. Barbie była standardem piękna w naszym dzieciństwie. Wielu chciało mieć takie ciało, ale tylko nieliczni ośmielili się go zdobyć, a wśród nich była Barbie Walerij Łukjanow z Odessy. Kilka operacji, wyczerpujące treningi, diety i parametry Valeria Lukyanova, według niej, osiągnęły 86x47x86 z wysokością lalki 170 cm, dzięki czemu wyglądała jak żywa kopia legendarnej Barbie.

Biografia Walerija Łukjanowa

Dziewczynka Barbie Valeria Lukyanova urodziła się w Tiraspol (Mołdawia) w 1985 roku, ale większość życia spędziła w Odessie u wybrzeży Morza Czarnego, będąc najzwyklejszą dziewczyną, która marzy o modelowanie biznesu . Jednak, w przeciwieństwie do większości, Valeria Valerievna Lukyanova, imię naszej nieziemskiej dziewczyny, kiedy została nastolatką, zaczęła aktywnie wkraczać do branży mody. Będąc w jednej z małych lokalnych agencji modelek, podróżowała po kraju z pokazami, brała udział w dodatkach do klipów i prowadziła odpowiedni styl życia, o którym - jak twierdzi w wywiadzie - teraz żałuje. W 2007 roku dziewczyna stała się właścicielem tytułu "Panna Diamond". Korona Ukrainy ", która dała ostry impuls do wzrostu jej popularności. Pojawiły się jej osobiste filmy na YouTube, profesjonalne sesje zdjęciowe i wywiady w popularnych publikacjach. Ale wkroczyła na scenę światową dopiero w 2012 roku, udzielając wywiadu dla V Magazine.

Komentarze na temat wyglądu dziewczyny

Zdjęcia dziewczyny, ukazujące się w czasopismach, spotkały się z krytyką zarówno ze strony zwykłych czytelników, jak i specjalistów z dziedziny chirurgii plastycznej. W szczególności słynny chirurg Alexander Teplyashin twierdzi, że wygląd dziewczyny jest daleki od naturalnego i przeszedł wiele zmian, takich jak: Korekcja nosa , usuwanie par żeber, zmiana kształtu uszu, powiększanie piersi, a nawet powiększanie zębów. W tym samym czasie ukraińska Barbie Valeria Lukianova sama twierdzi, że wykonała tylko jedną operację plastyczną - powiększyła klatkę piersiową o dwa rozmiary. Czy ci się to podoba, czy nie, możesz ocenić jej dłuższe zdjęcie zrobione przed przekształceniem dziewczyny w lalkę.

Ponadto istnieją dowody na poparcie faktu, że edytory graficzne są wykorzystywane do przetwarzania zdjęć dziewcząt, które wpadają w sieć.

Głównym powodem kontrowersji na temat pojawienia się Valeria Lukyanova - talii dziewczyny. Ponieważ oficjalne pomiary parametrów nie zostały przeprowadzone, krytycy mają wszelkie powody, by zakładać, że jego objętości są dalekie od zadeklarowanych 47 cm, które wyglądają po prostu nierealnie, a cienkość osiąga się dzięki warsztatom obróbki zdjęć. Pośrednio to potwierdzają sąsiedzi dziewczyny, która twierdzi, że absolutnie nie rozpoznają Valerii na zdjęciach.

Tajemnice wizerunku ukraińskiej Barbie

Jeśli zignorujemy fakty dotyczące sztucznej korekty wyglądu Valerii, dziewczyna wkłada wiele wysiłku w doskonalenie swojej figury i rozwijanie ogólnego wizerunku uroczej lalki. Znana jest dieta Valeria Lukyanova, której cechy sprzedaje na szkoleniach, które już minęły w wielu miastach WNP. A także potwierdził fakt jej regularnych wizyt na siłowni.

Każdego dnia, jak sama Valeria, poświęca czas na wypracowanie nowych pomysłów na makijaż, które zawsze wkłada w siebie. Tworzenie makijażu Valery Lukyanovy na sesję trwa zwykle około dwóch godzin, ponieważ zawiera kilka warstw korekcyjnych i dekoracyjnych naraz. A przy okazji, tajemnicze oczy powstają przy pomocy soczewek.

live barbie valeria lukianova 1live barbie valeria lukianova 2live barbie valeria lukianova 3
live barbie valeria lukianova 4live barbie valeria lukianova 5live barbie valeria lukianova 6
live barbie valeria lukianova 7live barbie valeria lukianova 8live barbie valeria lukianova 9