Oprócz wielu wielbicieli Valerii interesuje ją również kwestia jej naturalnego piękna, ponieważ publicznie gwiazda pojawia się w luksusowych strojach, z pięknymi włosami i makijażem, a strzelając do błyszczących czasopism, zdjęcia są starannie przetwarzane.

Niektóre gwiazdy nie chcą pokazywać swojego naturalnego wyglądu, bo wtedy idol zamieni się w zwyczajną kobietę ze zmarszczkami i innymi wadami. Jednak Valeria nie boi się pojawiać bez kosmetyków i makijażu, ponieważ opiekuje się sobą i prowadzi zdrowy styl życia , była w stanie zachować młodość i naturalne piękno. Piosenkarka z radością podziela pewne zasady, które pomagają jej wyglądać młodo, niegrzecznie i seksownie.

Sekrety urody Walerii

Piosenkarz wielokrotnie twierdził, że pomoc dla chirurgów plastycznych nie ucieka i nie idzie. Dzięki środkom ludowym udało jej się zachować naturalne piękno. Szczęśliwie dzieli się swoimi sekretami z wszystkimi kobietami:

  1. Przede wszystkim piosenkarka to odpowiednia i zrównoważona dieta. Czasami nawet organizuje dni postu. Z napojów woli zieloną herbatę.
  2. Joga pomaga gwieździstej harmonii z samym sobą. Valeria zabiera ze sobą dywan, żeby ćwiczyć nawet w trasie. Z napiętym harmonogramem, bierze czas, aby poświęcić czas na jogę dwa razy dziennie.
  3. Pełny sen. Piosenkarz uważa, że ​​ciało potrzebuje czasu, aby się zregenerować. Valerie wystarcza na 5 godzin snu.
  4. Zdrowy styl życia. Palenie i alkohol są bardzo szkodliwe nie tylko dla zdrowia, ale także piękna, dlatego też rosyjska gwiazda nie używa ani pierwszego, ani drugiego.
  5. Zwraca szczególną uwagę na oczyszczanie twarzy, preferując maski kolagenowe lub środki ludowe. Jeśli przed koncertem musi przynieść jej twarz do twarzy, to pociera ją kawałkiem lodu z wywaru z rumianku.

Dla wszystkich miłośników twórczości piosenkarki Valeria, oferujemy jej zdjęcia bez makijażu i bez photoshopa.

Valeria bez makijażu 1Valeria bez makijażu 2Valeria bez makijażu 3
Valeria bez makijażu 4Valeria bez makijażu 5Valeria bez makijażu 6