Kto z nas w naszej młodości nie marzył o światowej sławie, uznaniu, ogromnych opłatach, milionach fanów? W liceum, gdy rodzice nie są już jedynym autorytetem dla młodych ludzi, chcą kąpać się w bodźcach i ich uwadze. Właśnie dlatego młode dziewczyny często myślą o tym, jak zostać sławną gwiazdą, wywołując podziw i podziw. W takich chwilach wydaje się, że kiedy upadek głowy oszałamiającego sukcesu w życiu nie ma miejsca na małe problemy domowe. A fakt, że dziewczyna - zwykły przedstawiciel współczesnej młodzieży - nie ma gwiazd z nieba, nie posiada specjalnych umiejętności, nikogo nie powstrzymuje, bowiem niesamowite historie sukcesu kobiet, które uciekły na świat z zapomnianych przez Boga prowincji, wiosek, ubóstwa i rodzin dysfunkcyjnych służą doskonały motywacja . Słuchając, czytając i przeglądając internetowe historie o tym, jak niektóre gwiazdy stały się sławne, zastanawiamy się nad tym, że się z nimi nie zgadzamy. Ale czy tak jest naprawdę? Jakie zasady gwiazd powinny być przestrzegane, aby powtórzyć ich sukces?

Ciernista droga do chwały

Zapewniamy, że zanim zostanie gwiazdą show-biznesu, wszystkie gwiazdy przeszły przez trudne i nie zawsze zasypane płatkami róż. Jeśli zapoznasz się z historią sukcesu Lady Gagi, zachwyć się, ile wysiłku musiała dokonać dziewczyna, aby być na arenie światowej. Urodzona w rodzinie muzyka, dziewczyna nauczyła się grać na pianinie od najmłodszych lat. Niesamowicie, w wieku czterech lat opanowała ten instrument muzyczny! Grupy szkolne, kluby nocne, występy z trupami trawertynów, szkoła artystyczna, śródmieście - w wieku dwudziestu lat, kiedy pojawił się pierwszy profesjonalny producent, Lady Gaga próbowała wszystkiego!

Wie, jak trudno jest zostać gwiazdą popu i Jennifer Lopez, która spędziła dzieciństwo w biednej dzielnicy Nowego Jorku, gdzie jej rodzina osiadła po ucieczce z Puerto Rico. Wątpliwe studia tańca, wędrujące po opuszczonych domach w poszukiwaniu noclegu, wyczerpujące występy w klubach nocnych - to ścieżka Jay Lo do światowej sławy.

Brad Pitt na początku swojej kariery oświetlał uliczny szczekacz, ubrany w niedorzeczny kurczak, a Sylvester Stalon musiał spróbować roli sprzątacza w zoo, portierze, ochroniarzu, a nawet aktorze porno.

Pomocne wskazówki

Jeśli chcesz cieszyć się sławą "tu i teraz", a dostęp do Internetu jest nieograniczony, to proste! Każdy nawiedzający sieć społeczną wie, jak zostać gwiazdą Internetu. Najpierw wysyłamy użytkownikom tyle zaproszeń, ile to możliwe, z ofertą przyjaźni. Po drugie, regularnie znajdujemy ciekawe wiadomości, zdjęcia w Internecie i umieszczamy je na naszej stronie. Po trzecie - ciesz się liczbą "polubień" i odśwież.

Sława internetowa - czego dokładnie nie chcesz? Następnie musisz szukać ukrytych talentów w sobie. Każdy ma zestaw cech, które czynią nas wyjątkowymi. Pisanie wierszy, dzieł muzycznych, obrazów, bajek, umiejętność śpiewania pięknie, recytowania, osiągnięcia sportowe, niesamowite charyzma - Każdy może znaleźć atrakcję. Ale to nie wszystko. Sukces to 1% talentów i 99% pracy. Trzeba rozwijać cechy, które odróżniają cię od tłumu. Różnorodność szkoleń, szkół rozwoju osobistego, poradników do samodzielnej nauki, programów online pomoże rozwinąć pozytywne cechy jednostki. Powinieneś zwrócić uwagę na własną mowę, tożsamość firmy, wygląd. Dobre kontakty i komunikacja w odpowiednim środowisku również nie będą przeszkadzać. Oczywiście pieniądze odgrywają dużą, ale nie najważniejszą rolę.

Pracuj nad sobą, nie poprzestawaj na niepowodzeniach, ulepszaj swoich talentów, nie bądź leniwy, nie rozpraszaj się na drobiazgach, nie poddawaj się, doprowadzaj rzeczy do logicznego wniosku, a sukces na pewno nadejdzie!

jak zostać gwiazdą 1jak zostać gwiazdą 2jak zostać gwiazdą 3
jak zostać gwiazdą 4jak zostać gwiazdą 5jak zostać gwiazdą 6
jak zostać gwiazdą 7jak zostać gwiazdą 8jak zostać gwiazdą 9