Cameron Michel Diaz urodził się 30 sierpnia 1972 roku w Kalifornii i zdobył sławę i uznanie po swojej roli w filmie "Maska". Do tej pory ma ponad 40 ról w filmach. Diaz zajmuje się także modelowaniem biznesu od dzieciństwa, w tym roku aktorka ma 42 lata, ale jednocześnie dobrze wygląda i obserwuje jej sylwetkę.

Beauty Secrets of Cameron Diaz

Niewiele gwiazd może pochwalić się brakiem doświadczenia w stosowaniu chirurgii plastycznej. Cameron - wyjątek, ponieważ aktorka nie stara się "iść pod nóż" ze względu na zmianę cech wieku. Cameron Diaz może spokojnie pozwolić ci wyjść bez makijażu, nie wahaj się zademonstrować naturalnego piękna paparazzi. Aby utrzymać ciało i twarz w dobrej formie, aktorka przestrzega pewnych zasad. Po pierwsze jest to staranna opieka, ponieważ dzięki uznaniu samej Cameron od dzieciństwa boryka się z problematyczną skórą iz wiekiem powinno to stać się nawykiem, ponieważ co roku skóra ma tendencję do więdnięcia. Aby wyglądać świeżo i pozwolić sobie na pojawienie się w publicznym niepomalowanym, Cameron Diaz koniecznie nawilża skórę kremem, który ma krem ​​przeciwsłoneczny w kompozycji.

Jak większość celebrytów, w codziennym życiu Cameron Diaz nie zaniedbuje odpowiedniej diety, uprawiając sport codziennie, w tym poranny bieg W wolnym czasie stara się wypełnić swoje hobby - surfowanie. Ale, jak przyznaje Diaz, sekretem nie są wcale czynniki zewnętrzne, ale wewnętrzny nastrój i zdolność cieszenia się każdym dniem. Aktorka mówi, że sekretem jej atrakcyjności jest traktowanie z wdzięcznością tego, co masz. Gwiazda nauczyła się szczerze cieszyć z każdej minuty życia i czerpać przyjemność z jej pracy. Ponadto Cameron jest wdzięczna swoim przyjaciołom za wsparcie i szczęśliwa, że ​​miała tyle szczęścia ze swoją rodziną. Jej słowa: "Żyję, pamiętając, że życie jest krótkie, a jutro nie jesteśmy obiecywani".

Cameron Diaz bez makijażu 1Cameron Diaz bez makijażu 2Cameron Diaz bez makijażu 3
Cameron Diaz bez makijażu 4Cameron Diaz bez makijażu 5Cameron Diaz bez makijażu 6
Cameron Diaz bez makijażu 7Cameron Diaz bez makijażu 8Cameron Diaz bez makijażu 9