Jeśli przez długi czas przyglądasz się biegaczom z zazdrością, czas nosić buty trampki i uderz w drogę dla zdrowia. Zwykle jogging wybiera najbardziej odpowiednich ludzi - jest to bezwarunkowo przydatny sposób, aby schudnąć, będzie miał pozytywny wpływ na twoje zdrowie, dodać kilka dobrych nawyków (jak śniadanie rano i szybki wzrost). Ponieważ zdecydowałeś się biec, zwróć uwagę na zalety porannego joggingu, ponieważ poranek jest częścią dnia, którą możemy przedłużyć, kiedy wstaniemy wcześniej.

Kto nadaje się do biegania rano?

Poranny jogging może być prawidłowy, a zatem przydatny, jeśli budzenie się rano nie wywołuje agonii. Wiesz doskonale, jesteś "sową" lub "skowronkiem". Jeśli najbardziej aktywną częścią dnia dla ciebie jest noc, nie musisz kpić ze swojego ciała wzrostami z kogutami.

Jeśli jesteś skowronkiem, ale straciłeś zwyczaj budzenia się, ani światła, ani świtu, zalecamy, abyś zaczął biegać w weekendy lub święta. Obudź się bez budzika, wstań, weź prysznic, wypij szklankę kefiru i 30 minut po przebudzeniu, idź na bieg.

Oblicz, ile to kosztuje, włączając w to procedury odzyskiwania po uruchomieniu. Tak dużo wcześniej trzeba się obudzić w dni powszednie na poranny bieg dla utraty wagi.

Poranny bieg - ile można uruchomić?

Jednym z najbardziej palących problemów jest to, jak dużo uruchomić. Powinieneś uruchomić w sumie 2 godziny tygodniowo. To powinno być podzielone na 3 lub 4 podejścia, to znaczy, możesz biegać 4 dni w tygodniu przez 30 minut lub 3 razy przez 40 minut.

Jeść czy nie jeść jest pytanie?

Wielu próbuje biegać rano na pusty żołądek - jakby, więc łatwiej jest biegać. Oczywiście uczucie euforii podczas biegania może zagłuszyć głód, ale nie jest to przydatne. Przed bieganiem musisz wypić szklankę wody i zjeść coś lekkiego - szklankę kefir jogurt, jeden owoc.