Peptydy są rodziną takich substancji, które zbudowane są z reszt alfa-aminokwasowych i są połączone wiązaniami peptydowymi w łańcuchu. Związki peptydowe mogą być syntetyczne lub naturalne i zawierać setki monomerycznych jednostek - aminokwasów.

W sporcie, peptydy są szeroko stosowane w celu dostosowania wskaźników fizycznych, a peptydy są używane do spalania tłuszczu, ale w pewnych warunkach.

Najpopularniejszymi przedstawicielami tych substancji wykorzystywanymi przez sportowców są peptydy, które są stymulantami hormonu wzrostu.

Sztuczne hormony wzrostu są dość silną konkurencją dla nowych substancji peptydowych, ale te ostatnie mają wiele niezaprzeczalnych zalet, takich jak:

  • peptydy będą znacznie tańsze niż sztuczne stymulanty;
  • w porównaniu z hormonami wzrostu, peptydy są bardziej elastyczne w użyciu, co pozwala osiągnąć najlepszy efekt anaboliczny;
  • produkcja peptydów nie jest kontrolowana przez organy ustawodawcze, więc o wiele łatwiej je kupić;
  • tempo ich niszczenia i wydalania z organizmu pozwala nie martwić się kontrolą antydopingową;
  • Możesz pobrać określone substancje ze względu na ich różne efekty metabolizm i głód.

W dzisiejszych czasach przebadano ponad półtora tysiąca peptydów, z których większość została dość dobrze zbadana. W sporcie, a szczególnie w kulturystyce i innych sportach zbliżonych do kierunku jazdy, najbardziej popularne są peptydy, dzięki którym gromadzi się masa mięśniowa lub peptydy spalające tłuszcz, które bez wpływu na włókna mięśniowe spalają tłuszcz. Jesteśmy zainteresowani palcami peptydów.

Peptydy do spalania tłuszczu

Glukagon Petide z aktywnością hormonalną. Zwiększa dostęp do dodatkowych źródeł energii, czyli kwasów tłuszczowych, które powodują ich rozpad czynny i wyzwalają energię niezbędną do wysiłku fizycznego, a także działają na pewne substancje tak, że z kolei pobudzają podwzgórze i przysadkę mózgową, co ma pozytywny wpływ o jakości wytwarzanej adrenaliny. I, jak wiadomo, adrenalina zwiększa rozkład tłuszczu.

Glukagon ma inną właściwość, która jest ważna dla sportowców. To prowokuje spożycie glikogenu z wątroby i prawie nie wpływa na mięśnie glikogen ma to pozytywny wpływ na czas trwania wysokiej jakości szkolenia.

HGH frag 176-191 - fragment odpowiedzialny za spalanie tłuszczu. Zestaw aminokwasów, z których jest wykonany, nie wpływa na zestaw masy mięśniowej. Jego głównym zadaniem jest rozkład depozytów tłuszczu, a dokładniej, szybkość ich rozszczepiania. Regularne stosowanie fragmentu 176-191 HGH znacząco zmniejsza szybkość tworzenia nowych komórek tłuszczowych, czyniąc go tak popularnym jak peptyd spalający tłuszcze.

Efektem ubocznym przyjmowania tego fragmentu jest zwiększona produkcja insulinopodobnego czynnika wzrostu, który ma bardzo pozytywny wpływ na szybkość procesu starzenia, któremu często towarzyszą aktywne złogi tłuszczu.

Jak wziąć peptydy?

Jak prawidłowo przyjmować peptydy w celu osiągnięcia pożądanego rezultatu tak szybko, jak to możliwe, a także w celu uniknięcia niepożądanych konsekwencji?

Najpierw należy kupić strzykawki insulinowe i bakteriobójcze (w skrajnym przypadku odpowiednie do wody wtryskowej). Ile kutasa zależy od wielu indywidualnych wskaźników.

Następnie bezpośrednio o samym wstrzyknięciu:

  • obszar wtrysku około 8 cm od pępka w prawo lub w lewo;
  • jak brać peptydy
  • wstrzyknięcie wykonuje się pod kątem 45 stopni;
  • wykonać taki zastrzyk tylko na pusty żołądek i po nim nie mieć co najmniej 40 minut;
  • przerwa między wstrzyknięciami przez co najmniej 4 godziny.

Podsumowując, nie byłoby zbyteczne przypominanie, że stosowanie tak poważnego leku jest dopuszczalne tylko pod nadzorem lekarza, a nawet lepiej, lekarza sportowego.

Aby uniknąć niepożądanych konsekwencji, przed podjęciem jakichkolwiek środków, należy zachować szczególną ostrożność i czujność.