Większość kobiet nie ma nastroju psychicznego, aby schudnąć. Z tego powodu od wielu lat marzą o utracie wagi, zamiast zajmować się biznesem i osiągać imponujące wyniki w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Zastanów się, jak rozwiązać ten problem.

Jak dostosować ciało do utraty wagi?

  1. Prawidłowo nastrój utrata masy ciała zaczyna się od faktu, że podejmujesz ostateczną i nieodwołalną decyzję o utracie wagi. Rozbierz się i spójrz na swoje odbicie, bądź przerażony tym, co zrobiłeś ze swoją postacią, powiedz sobie: "To nie może trwać!".
  2. Zdecyduj, jakiej konkretnej wagi potrzebujesz. Oblicz, ile czasu możesz go osiągnąć (normalna stopa utraty wagi - 4-5 kg ​​miesięcznie). Na przykład ważysz 65 kg, a chcesz zważyć 50, wtedy musisz stracić 15 kg, a to zajmie 3-4 miesiące.
  3. Uświadom sobie, że jeśli nie zaczniesz działać teraz, będzie to jeszcze trudniejsze, ponieważ organizm odbuduje metabolizm pod nowym ciężarem i długo zacznie działać, aby stracić pierwsze kilogramy.
  4. Zrozum, że uzdrawiający sposób myślenia o utracie wagi to twoje myśli i nic więcej. Jeśli nie weźmiesz się w garść i nie przestajesz jeść wszystkiego, pozostaniesz pełny. I to pomimo faktu, że możesz po prostu kontrolować siebie i stać się piękną!
  5. Na pewno twój nadwaga dostarczył ci trochę niedogodności. jak dostroić się do utraty wagi Zapamiętaj wszystkie te nieprzyjemne incydenty i zdecyduj, że to już ci się nie przytrafi.
  6. Zapisz wszystkie swoje decyzje i noście je wszędzie ze sobą. Przeczytaj je ponownie przed jedzeniem - to pozwoli ci oprzeć się pokusom.
  7. Jedzenie nie jest główną przyjemnością w życiu. Porzuć słodycze, a będziesz miał taką stałą przyjemność, jak świadomość siebie, szczupła i atrakcyjna.

Nikt poza Tobą nie może podjąć tej decyzji. Bądź stanowczy i konsekwentny. Jeśli zdecydujesz - przejdź do wybranej ścieżki do końca. To proste, łatwo, wiele osób już to zrobiło! Schudnij i ty!