Rdzeń stanowi strefę biochemiczną środka ciężkości osoby. Głębokie mięśnie, które leżą obok kręgosłupa i zapewniają jego stabilizację, nazywają się mięśniami kory. Należą do nich mięśnie skośne, poprzeczne, mięśnie brzucha oraz małe i średnie mięśnie pośladkowe. Trening mięśni rdzenia, w przeważającej części, jest treningiem poprzecznych mięśni brzucha. Nawiasem mówiąc, to ona utrzymuje organy wewnętrzne na miejscu, sprawia, że ​​talia jest szczuplejsza, a jednocześnie stabilizuje okolice lędźwiowe. Tak więc, podczas ogólnego treningu mięśni, musimy pamiętać o poszczególnych mięśniach, które są niezbędne do uzyskania oszałamiającego ciała.

Jak zbudować kora mózgowa?

Jeśli chcesz mieć prostą postawę i sześcienną prasę, nie powinieneś ograniczać się do jednego treningu na tydzień. Zacznij pracować nad sobą siedząc przed komputerem. Nie kładź stopy na nodze, staraj się trzymać prosto i nie garbić. Jeśli chodzi o ćwiczenia na mięśniach rdzenia, powinny one być długotrwałe, z coraz większym obciążeniem. Jednocześnie mamy kolejny plus - wytrenowana jest wytrzymałość ciała.

Aby uzyskać lepsze wyniki, staraj się nie skupiać na liczbie powtórzeń, ale postępuj aż do całkowitego zmęczenia mięśni. Jak mówią u sportowców: "wyciśnij cały sok".

Poprzeczne mięśnie brzucha

Przed jamą brzuszną znajdują się cztery grupy mięśni. Jest to nadbrzusza zlokalizowany najbliżej narządów wewnętrznych. Pod tym względem ten mięsień jest napięty, gdy część brzucha zostaje wciągnięta. Przy skurczu mięśnia poprzecznego organy wewnętrzne są ściskane, co sprzyja uwalnianiu powietrza z płuc, co wpływa na normalny proces oddychania. Wszelkie ćwiczenia dla dolnej części brzucha wzmocnią poprzeczne mięśnie brzucha.

Na przykład ćwiczenie "most". Połóż się na plecach, zegnij nogi i rozsuń szerokość ramion, ręce za głową lub połóż się wzdłuż ciała. Spróbuj podnieść miednicę tak wysoko, jak to możliwe, nie zginając dolnej części pleców. Za każdym razem spróbuj zwiększyć czas przechowywania sprawy w najwyższym punkcie.

Mięso Subostine

Ten mięsień jest szkolony w większości za pomocą ćwiczeń na szczyt pleców. Mięsień apostoła jest najbardziej nieaktywny, więc wymaga specjalnych ćwiczeń dla jego rozwoju. Wzrost mięśni osiąga się poprzez dynamiczną pracę z wykorzystaniem bloków.

Długi mięsień przywodziciela

Mięsień ten przypomina płaski trójkąt i znajduje się na przedniej powierzchni uda. O wiele łatwiej jest pompować mięsień przywodziciela niż na przykład podostre:

  1. Doskonały efekt na jej mieszanie i rozcieńczanie bioder. Nawiasem mówiąc, ćwiczenie to wzmocni powierzchnię uda i zapobiegnie przyszłym obrażeniom podczas wzrostu stresu.
  2. Jednym z najczęstszych ćwiczeń są nogi obrotowe. W tym celu połóż się na boku, rozciągnij nogi. Noga na wierzchu, założona przed kolano dolnej części nogi, skarpetka poprzeczny mięsień brzuszny który powinien być wysłany do ciebie. Powoli unieś i opuść dolną nogę, nie kładąc jej na podłodze. W przeciwnym razie zmniejszy to skuteczność ćwiczenia.
  3. Aby wykonać to ćwiczenie, potrzebujesz solidnego krzesła. Pozostając w pozycji z boku, bardziej wiernie oprzyj stopę na krześle, opuść stopę pod nią. Skarpety powinny być wycelowane w Ciebie. Przy pierwszym wydatku bardzo powoli pociągnij dolną nogę do siedziska krzesła; Na drugim koncie - po prostu powoli zmniejszaj. W ten sposób opuść i podnieś nogi, aż uczucie pieczenia pojawi się w mięśniach. To ćwiczenie jest warte powtórzenia i przewrócenia się.