Nie jest tajemnicą, że dla skutecznego odchudzania potrzebujesz prawa motywacja . Jednak nie każdy może zrozumieć siebie i zrozumieć, dlaczego faktycznie powinien stracić na wadze. Jeszcze trudniej ustalić cel i nie chcieć go śledzić. Okazuje się, że skuteczny i sprawdzony nastrój do utraty wagi już istnieje i zostały wymyślone przez George'a Sytina.

Radziecki akademik, Georgy Sytin, pracuje nad tworzeniem nastrojów od ponad 40 lat i przez lata stworzył ponad 20 000 nastrojów nie tylko dla utraty wagi, ale także nastrojów dla wyleczenia z różnego rodzaju chorób, urazów psychicznych, kompleksów itp. Metoda nastrój psychologiczny Sytin otrzymał nazwę słowno-figuratywną, emocjonalno-wolicjonalną kontrolę stanu osoby, czyli SOEVUS. Kiedy rosyjscy naukowcy przeprowadzili pomiar wieku biologicznego samego Sytinu, okazało się, że w wieku siedemdziesięciu pięciu lat akademik jest na poziomie 30-40 lat. Jednym słowem, praca Sytina, choć nie eliksir życia, może całkowicie przedłużyć młodość i zdrowie.

Odchudzanie

Postawy Sytina wobec utraty wagi nie kolidują z pracą twojej psychiki, nie "programuj" ciebie. Mówiąc właściwe słowa w odpowiednim rytmie, dajesz swojemu mózgowi sygnał do zrobienia tego, co jest konieczne do osiągnięcia celu. Oznacza to, że w twoim wewnętrznym świecie, dzięki nastrojowi Sytin z przejadania się, powstaje pewien nastrój, wtedy staje się on silniejszy i mocniejszy w tobie. Wszystkie słowa użyte w programie są miłymi słowami, które napełniają Cię myślami o młodości, zdrowiu i pięknie.

Jak zostały wybrane te słowa?

Kiedy akademik Sytin stworzył swój nastrój, starannie sprawdzał każde słowo. psychologiczny nastrój sytin Czujniki były przymocowane do pacjentów, którzy zaprojektowali obraz najmniejszych zmian w aktywności mózgu. Tak więc akademik wybrał najbardziej skuteczne słowa. Z każdego "problemu" wynika gotowość: od nadmiernej nadwagi potrzeba postawy Sytina od otyłości, od raka - nastawienie Sytina do raka, do odmłodzenia - odpowiednio, nastawienie Sytina do odmłodzenia itp.

Poprawna wymowa

Bardzo ważne jest, aby wspomnieć, jak odczytać nastrój Sytin. Możesz zapamiętać nastrój, napisać i przeczytać z papieru lub powtórzyć nagranie dźwiękowe. W każdym razie konieczne jest aktywne poruszanie się (chodzić) podczas czytania, mówienia z ufnością i bez patosu, aby wierzyć w to, co mówisz i próbować wizualizować słowa. Najskuteczniejszy jest odcień dźwięku Sytin. Na przykład możesz go słuchać na drodze ze słuchawkami lub siedząc przy komputerze. Ale daj każdemu słowu 100% uwagi.