Utrata masy ciała to nie tylko proces pozbycia się zbędnych kilogramów. To i zachowanie wyniku, zmiana stylu życia i odżywiania, a przede wszystkim skuteczna utrata wagi - to prawda motywacja który jest w stanie nadążyć za wami wszystkimi pokusami w formie słodkiej i grubej. Postarajmy się więc znaleźć motywację do odchudzania, która trwale złagodzi nadwagę.

Stracić wagę tylko dla siebie

Ludzie przychodzą i odchodzą z naszego życia i tak często zostaliśmy sami z naszym niedoskonałym ciałem. Spójrz na siebie w lustrze i wyobraź sobie, jak atrakcyjny byłbyś, gdyby nie te dodatkowe kilogramy. Pomyśl o swoim zdrowiu: jak krępujące jest to, że kiedy wstajesz na trzecie piętro, doświadczasz zadyszki (i znasz jej przyczynę). Pamiętaj o odrazie z zakupów: nie ma nic bardziej obrzydliwego niż odpowiedź na pytanie "Jaki jest twój rozmiar?". Waszą zachętą do utraty wagi powinno być wasze własne, okaleczone życie.

Uczucie litości

Większość siedzi diety z wielkim entuzjazmem, ale także głośno i pompatycznie załamuje się i pociesza argumentami na ten temat: "dlaczego muszę schudnąć, jestem taki piękny". Nie płacz i nie żal siebie! Sam przyniósł swoje ciało do tego, co masz. Nie narzekaj, że inni mogą jeść wszystko, nie potrzebują diety i są w świetnej formie. Pamiętaj - powodem, dla którego jesteś na diecie, jest właśnie ty i twoja nieodpowiedzialność, która wszystko zaczęła tak mocno.

Mąż mnie kocha i takie

Prawdopodobnie masz cudownego męża, ponieważ kocha cię swoją wagą. Czy go kochasz? Czy sądzisz, że nie byłby zadowolony, gdyby wszyscy jego przyjaciele zazdrościli mu, że ma piękną, szczupłą żonę? dlaczego schudnąć Mało tego, kiedy twój mąż złożył ci ofertę, byłeś gruby. A teraz mówisz, dlaczego schudnąć, jeśli mąż mnie kocha i nie idzie do drugiego! Uwierzcie mi, mężczyźni stale porównują kobiety, więc są one uporządkowane i prędzej czy później, myśl typu: "A właściwie, dlaczego moja żona jest grubsza od innych?" Uspokój się w jego głowie.

Jeśli nadal nie wiesz, jak znaleźć bodziec do utraty wagi, włącz swoją wyobraźnię. Wyobraź sobie, że masz teraz 10 kg nadwyżki i nic nie zmieniasz w swoim stylu życia, co stanie się w przyszłym roku, po 5 latach, po 10? Przedstawione, tak?

Nigdy nie skarżyj się na coś nie zjedzonego, po prostu zapomnij i nie powtarzaj błędów. Uwierz w siebie i zmaterializuj kobietę, którą chcesz być. Ponosisz odpowiedzialność za swoją wagę, cokolwiek by to nie było, i zapomnij o frazie: "Musi być dużo dobrego człowieka". Jest przeznaczony tylko dla przegranych.