gimnastyka fizyczne, i jest - psychofizyczne. W tym przypadku sugerujemy zapoznanie się z drugą opcją, a mianowicie z tybetańskimi ćwiczeniami odrodzenia oka.

Wynikiem gimnastyki psychofizycznej jest rozszerzenie młodości, zdrowia i urody, zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej.

Zanim zaczniesz kompleks ćwiczeń, oko regeneracji, powiedz sobie o instalacji, czego chcesz od swoich zajęć - zdrowie, uroda, uzdrowienie.

Ćwiczenia odrodzenia pięciu oczu są podstawową częścią techniki. Szóste ćwiczenie powinno zostać przeprowadzone na bardziej zaawansowanym poziomie.

Wykonujemy wszystkie ćwiczenia odrodzenia oka od 3 do 5 razy, dodając 2 powtórzenia co tydzień. Dlatego musisz osiągnąć 21 powtórzeń. Mając tylko 6 ćwiczeń tybetańskich mnichów, oko odrodzenia musi osiągnąć tylko 9 powtórzeń, nie więcej.

Po pierwszym wykonaniu kompleksu poczujesz przypływ siły i wigoru. Ćwicz Oko odrodzenia jest odpowiednie dla kobiet w każdym wieku, budowy i sprawności fizycznej. W tym przypadku mamy do czynienia z gimnastyką, która nie ma przeciwwskazań.

Najważniejszą rzeczą do osiągnięcia jest regularność. Po osiągnięciu 21 powtórzeń (i 9 powtórzeń po 6 ćwiczeń), nie staraj się robić więcej, pracuj nad jakością i uprawiaj gimnastykę na co dzień. Oczekiwać korzyści i widoczne wyniki mogą być wykonywane tylko codziennie bez wyjątku.

Ćwicz
  1. UI - stojąc, stojąc na szerokość ramion, z ramionami podniesionymi przez boki do poziomu ramion. Lewa dłoń w górę, w prawo. Zaczynamy obracać zgodnie z ruchem wskazówek zegara - 3 obroty. Kiedy kończymy wirowanie, rozprostowujemy ramiona przed naszymi piersiami, wciskamy je w pięści, wyciągamy kciuk do góry - koncentrujemy nasze spojrzenie na naszych kciukach.
  2. Leżymy na plecach - nogi są wyciągnięte, ramiona są wzdłuż ciała, naciskamy plecy na podłogę. Z wydechem wydychamy powietrze, przyciskając brodę do klatki piersiowej, podnosimy obie nogi pionowo. Schodzimy po całym ciele, łącznie z grzbietem głowy. Następnie ponownie naciśnij brodę i unieś nogi.
  3. Klękamy, zamykamy oczy na koncentrację. Położyliśmy nogi na skarpetkach, dłonie pod pośladkami, przycisnęliśmy brodę do nas, wydech. Podczas wdechu rzucamy głowę do tyłu, rozciągamy podbródek, otwieramy się i stajemy się pół-mostem. Podczas wydechu wracamy do PI, podczas wdechu otwieramy się w pół-moście.
  4. Siadamy na podłodze, nogi wyciągają się do przodu. Położyliśmy ręce na podłodze, palcami do przodu, przyciskając brodę do siebie, wykonując pełny wydech, rozciągając podbródek w górę, przenosimy ciężar ciała na nogi. Pull up - miednica, biodra, ciało równoległe do podłogi, nogi zgięte w kolanach, ramiona wyprostowane. Na wydechu wracamy do PI siedzącego na podłodze, na wdechu rozciągamy się w górę.
  5. Niższy brzuch, ręce wyciągnięte, ciężar ciała na rękach, nogi rozciągnięte na palcach. Wydech - przyciskając brodę do klatki piersiowej, z oddechem unosimy miednicę w górę, zginamy się w plecach, rozprostowujemy nogi. Obcasy rozciągają się na podłogę, miednica się podnosi. Wracamy do PI - opuść miednicę, odrzućmy głowę do tyłu - wdech, z wydechem, wstajemy.
  6. IP - stojąc, wdychając, zaciskając zwieracz odbytu, a następnie wydychając gwałtownie dźwiękiem, kładąc ręce na biodrach. Tył jest płaski, przyciskając podbródek do siebie. Wykonujemy pełny wydech, gdy nie ma już powietrza, trzeba wciągnąć żołądek "przyklejając" go do talii. Podnosimy się ze schowanym brzuchem, aby wstrzymać oddech, ręce na pasie, podbródek przyciśnięty do siebie. Trzymamy się tak długo, jak to możliwe, a potem odpoczywamy i wyprostowujemy ramiona.

Ten kompleks może być jak matins i wieczorna gimnastyka - wszystko zależy od twojego biorytmu. Jeśli ożywi Cię oko odrodzenia - rób to rano, jeśli rozluźnia się i pomaga radzić sobie z bezsennością - ćwicz wieczorem przed snem.