Zawsze jest trudno być w nowym zespole, dotyczy to również pierwszej wizyty na siłowni. Oczywiście, jeśli jesteś osobą wystarczająco towarzyską i potrafisz znaleźć wspólny język z jakąkolwiek osobą, to taka sytuacja nie będzie trudna, czego nie można powiedzieć o innych ludziach, którzy giną w nowym zespole i mogą zachowywać się nienaturalnie.

Na pierwszej sesji treningowej wydaje się wielu, że zawodzą, że wszyscy patrzą w tajemnicy, a może nawet w twarz z szyderczym uśmiechem. Aby tego uniknąć, istnieje kilka zaleceń, które mogą ci pomóc.

Cześć czy nie?

Zgodnie z etykietą zwyczajowo zawsze witajcie, kiedy wchodzicie do biura, do widowni i odpowiednio do sali gimnastycznej. Nawet jeśli masz zły nastrój, zachowuj się godny. Jeśli wejdziesz do sali i nie powiesz cześć, inni mogą odnieść wrażenie, że jesteś słabo wykształcony.

Nie rozpraszaj nikogo

Jeśli chcesz zadać jakiekolwiek pytanie, zwróć uwagę na tę osobę. Jeśli ćwiczy w słuchawkach, oznacza to, że nie chce, aby ktokolwiek go rozpraszał. Nie zbliżaj się do pytania do osoby, która wykonuje ćwiczenie, może on rozpraszać się i tym samym zadawać traumę, w której w rzeczywistości będziesz winny.

Nie przejmuj się angażować

Jeśli jesteś zaangażowany w grupę, na przykład joga, aerobik itp. Wstań, aby nikt nie przeszkadzał w wykonywaniu ćwiczeń. Niekoniecznie etyczne jest stanięcie przed lustrem, jeśli ktoś już tam jest.

Trenerzy nie są twoją własnością

Jeśli pójdziesz do siłownia , nie trzeba długo czekać symulator , ponieważ może to być postrzegane jako bezczelność, a także nie siedzieć na nim, jeśli nie ćwiczysz. Daj pokój innym, zmień itp. Jeśli ktoś poprosił, aby nie zajmować żadnego symulatora, nie trzeba go traktować jak grubiaństwa, najprawdopodobniej po prostu nie zrobił wszystkiego.

W szatni uważaj na siebie

Nie trzeba brać pod uwagę, ponieważ może to być całkowicie błędne. Twoim zadaniem jest zmiana ubrania, zbieranie rzeczy i wszystkiego, nic zbędnego, co może wywołać złą postawę u innych dziewczyn.

Kontroluj emocje

Jeśli podczas ćwiczeń jęczysz, zaciągasz się itp. bardzo głośno, będzie to oznaczać, że nie jesteś wychowywany lub szalony. Podążaj także za wyrazem twarzy twarzy, aby podczas wykonywania jakiegokolwiek ćwiczenia nie straszyć otaczających cię osób.

Zachowaj porządek

Staraj się nie rzucać za siebie, jeśli użyłeś jakiegokolwiek sprzętu do treningu, umieść go w miejscu. Dzięki tym działaniom okazujesz szacunek innym ludziom i wierz mi, na pewno to docenią.

Nie trzeba narzucać

Jeśli dana osoba nie prosi o twoją opinię, nie musisz do niego podejść i powiedzieć, że wczoraj czytałeś w czasopiśmie, że to ćwiczenie jest wykonywane inaczej lub coś w tym stylu. Ludzie nie lubią tego zachowania i najprawdopodobniej sami już nigdy nie będą się do ciebie zbliżać.

Nowo przybyły na siłownię - jak zbudować związek1

Wszystkie te zalecenia pomogą ugruntować się jako inteligentna, uprzejma i towarzyska dziewczyna, z którą będzie miło komunikować się.

Czy można spotkać się na siłowni?

Jeśli spodobał ci się facet na siłowni, a on także okazuje zainteresowanie, to może jest to dobra okazja, aby znaleźć miłość? Jeśli nie wiesz, jak rozmawiać z facetem, po prostu poproś o pomoc, na przykład, aby usunąć ciężar na symulatorze lub zainstalować program.

Jeśli zachowujesz się naturalnie, przestrzegaj zasad zachowania w społeczeństwie, na pewno znajdziesz ludzi, z którymi możesz porozmawiać podczas treningów, dzielić się osiągnięciami i cieszyć się rezultatem, najważniejsze jest, aby nie bać się i nie wstydźcie się i wszystko się ułoży.