W przypadku utraty wagi możesz wykonywać ćwiczenia w domu. Regularne szkolenie w połączeniu z odpowiednim odżywianiem pomoże stać się właścicielem szczupłej i pięknej sylwetki i podkreślić kobiecość . Ogromnym plusem tego sportu jest to, że możesz ćwiczyć modelowanie utraty wagi w domu przy pomocy lekcji wideo. Takie zajęcia najlepiej wykonywać w wesołej, zapalającej muzyce w dynamicznym tempie.

Kształtowanie dla utraty wagi - ćwiczenia

Aby zajęcia z kształtowania domu były korzystne i skuteczne, trening musi trwać co najmniej godzinę. Każde ćwiczenie należy powtórzyć 20 razy. Stopniowo obciążenie powinno wzrosnąć - liczba powtórzeń powinna wzrosnąć.

Aby poprawnie wykonywać zadania, będziesz potrzebował podstawowej wiedzy o ćwiczeniach i właściwej technice. Odzież powinna być wygodna i maksymalnie wygodna. Pomocne mogą być także hantle, dywan i krzesło. W przypadku zajęć domowych najlepiej wybrać ćwiczenia z klasycznego modelowania na odchudzanie.

  1. Ćwicz na plecy . Aby to zrobić, połóż twarz twarzą w dół na podłodze, wyciągnij ręce i połóż je na podłodze. Ręce powinny być przy kącie ciała 30 stopni. Dłonie rąk patrzą na siebie. Konieczne jest podniesienie rąk w górę, o ile to możliwe, podczas zginania dolnej części pleców.
  2. Ćwicz dla prasy . Pozycja wyjściowa - leżąc na podłodze, nogi ugięte w kolanach, ręce za głową. Konieczne jest podniesienie ciała i pozostanie w najwyższym punkcie. Wykonaj trzy zestawy po dziesięć powtórzeń.
  3. Ćwiczenia na biodrach . Pozycja wyjściowa leży na podłodze, ręce są usuwane za głową. Prawa noga jest zgięta w kolanie, a lewa noga jest przedłużona. Podnieś prostą lewą nogę i ud powyżej podłogi tak, aby ciało było linią prostą, pozostań w tej pozycji przez kilka sekund i powoli powróć do pozycji wyjściowej. Wykonaj ćwiczenie na drugiej nodze.

Skuteczność treningu można sprawdzić mierząc puls: jeśli policzysz więcej niż 120 uderzeń na minutę, obciążenie jest wysokie i efektywne.

Główną cechą kształtowania jest to, że sport ten polega na opracowaniu indywidualnego programu, biorąc pod uwagę cechy każdej osoby.

Czy marzysz o zaciśnięciu brzucha? Podnieś ćwiczenia mające na celu wypracowanie dolnej i górnej prasy. Istnieje chęć pompowania pośladków i nóg - trening powinien obejmować przysiady, klapki, skoki.

Taniec kształtowanie dla utraty wagi skupia się na maksymalnym spalaniu kalorii. Konieczne jest dołożenie wszelkich starań podczas treningu, dlatego zajęcia grupowe są skuteczniejsze niż zajęcia w domu. Dzięki pojawieniu się reszty zawodników i trenera energetycznego będziesz kontynuował ćwiczenie, podczas gdy w domu motywacja znika szybciej. Jeśli wykonujesz ćwiczenia w dobrej wierze, trzy sesje wystarczą na tydzień.

Kształtowanie lekcji na odchudzanie w domu będzie bardziej skuteczne w połączeniu z produktami kosmetycznymi: okłady, masaż, prysznic kontrastowy. Wszystko to zapewni skórze elastyczność i wyeliminuje cellulit. Jeśli twoje treningi są w domu, pamiętaj, że kształtowanie wraz z odpowiednim odżywianiem dla utraty wagi przyniesie doskonałe rezultaty.

Kształtowanie i odżywianie dla utraty wagi

W dniu, w którym musisz pić co najmniej dwa litry wody. Również na czczo zaleca się wypić szklankę wody z sokiem z cytryny i łyżką miodu. Dieta powinna zawierać następujące produkty: chude mięso, pierś z kurczaka, ryby, duża liczba warzyw, jagód i pikantnych owoców. Wykluczyć ze smażonych potraw, mąki, a także produktów wędzonych i majonezu z ketchupem. Na śniadanie należy jeść owsiankę - płatki owsiane lub grykę.

Słodycze w ograniczonych ilościach można spożywać rano. Zwróć także uwagę na dni postu: oprócz pozbycia się tych dodatkowych kilogramów, ciało zostaje oczyszczone, a wszystkie niepotrzebne rzeczy opuszczają je. Lekkie chude zupy nie są zabronione.

Konieczne jest prawidłowe łączenie diety i treningu: 6 godzin przed i po kształtowaniu przez kształtowanie, nie spożywaj produktów mlecznych: mleka, twarogu, jogurtu, kefiru, a także drobiu, ryb i mięsa. 3 godziny przed i po treningu lepiej odmówić jedzenia. Wtedy możesz jeść warzywa, owoce, jagody w nieograniczonych ilościach. Mała porcja owsianki jest do przyjęcia. Główną wadą tej zasady żywienia jest to, że nie łączy się ona z innymi sportami, z wyjątkiem kształtowania.