Czasami tradycyjna medycyna nie pomaga pozbyć się bólu, szczególnie w plecy, ale istnieje wyjście - metoda Bubnovsky. Słynny lekarz zaproponował zupełnie inną teorię i niezwykłe ćwiczenia na specjalnych symulatorach, które naprawdę pomagają ludziom. Zajęcia opierają się na wewnętrznych mocnych stronach pacjenta i jego pracy. Metoda profesora Bubnowskiego pomogła wielu ludziom pozbyć się bólu pleców. Wiele ośrodków zostało już otwartych, w których chorzy mogą uzyskać porady i realną pomoc, a indywidualne szkolenie na symulatorze pomoże pozbyć się bólu pleców. W metodzie Bubnovsky'ego można wykonać kilka ćwiczeń, które można wykonać w domu, ale pamiętaj, że nie ma nagłych ruchów.

Metoda Bubnovsky'ego dla początkujących

  1. Najpierw uklęknij i odpocznij w dłoni. Musisz pochylić się na każdym głębokim oddechu i pochylić oddech. Ruch powinien być płynny. Nie rób więcej niż 20 powtórzeń.
  2. metoda przepuklinowa w leczeniu przepuklin
  3. Bez zmiany pozycji wyjściowej musisz usiąść na podłodze sznurka na lewej nodze i do przodu rozciągnąć ramię. Teraz musisz iść do przodu, zmieniając pozycje rąk i stóp. Nie zapomnij o oddychaniu. Maksymalna potrzeba zrobienia 15 powtórzeń.
  4. Metoda Bubnovsky dla początkujących
  5. Wszystko jest również pozycją wyjściową, dopiero teraz musisz zgiąć ręce w łokciach i położyć się na podłodze. Usiądź miednicę na piętach i wyciągnij ręce do przodu. Całkowita liczba powtórzeń wynosi 6 razy.
  6. metoda profesora Bubnowskiego
  7. W tym ćwiczeniu połóż się płasko na podłodze i połóż ręce równolegle do ciała. Przy każdym wydechu podnieś ciało z podłogi na maksymalną wysokość, a następnie opuść je. Staraj się nie robić gwałtownych ruchów i nie rób długich przerw między podejściami. Po prostu wykonaj 20 powtórzeń. Cały kompleks można wykonać nie więcej niż 3 razy.
  8. metoda biblijna

Istnieje również specjalna metoda Bubnovsky'ego w leczeniu przepukliny, ale nie zaleca się samodzielnego angażowania się w taki kompleks, najlepiej skontaktować się z centrum, w którym pomogą specjaliści. Wyniki klasy gimnastyka dla kręgosłupa Metoda Bubnovsky jest niesamowita. Wiele osób po takich kompleksach w ogóle nie pamięta bólu i czuje się bardzo dobrze. Lekarz zaleca skontaktowanie się z ośrodkiem nie wtedy, gdy masz już realne problemy z kręgosłupem, ale w celu zdiagnozowania i zidentyfikowania możliwych problemów. Dzięki temu nie możesz się martwić o nagłe i bardzo niechlujne problemy z plecami.