Aminokwasy użyj wielu kulturystów, aby nasycić ciało substancjami niezbędnymi i aby mieć możliwość wzmocnienia sportu. Są tabletki, kapsułki iz jakiegoś powodu niezbyt popularne, płynne aminokwasy. Spójrzmy na ten problem bardziej szczegółowo.

Informacje ogólne

W każdym żywieniu sportowym muszą być aminokwasy, które są całkowicie wchłaniane po 15 minutach od spożycia. Aby odzyskać siły po treningu, koniecznie wypij ten suplement. Aminokwasy w postaci ciekłej absorbowane są szybciej niż inne formy tej substancji.

Jak wziąć płynne aminokwasy?

Potrzebujesz godziny przed treningiem i godzinę po wypiciu 2 porcji aminokwasów, abyś poczuł przypływ siły i energii. Nie należy używać więcej niż 5 porcji dziennie, aby nie zaszkodzić ciału. Jedz pokarmy zawierające naturalne aminokwasy. Przyjrzyjmy się szczegółowym instrukcjom prawidłowego przyjmowania płynnych aminokwasów.

  1. Aby rozpocząć, wybierz kompleks aminokwasów, które są specyficzne dla twojego organizmu. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na datę wygaśnięcia.
  2. Przeczytaj skład i wybierz lek, w którym neutralny poziom kwasowości.
  3. Wymieszaj wymaganą ilość aminokwasu z wodą, a następnie wypij.
  4. Jeśli przygotowujesz się do zawodów, skonsultuj się ze specjalistą, w jaki sposób możesz zwiększyć dawkę leku.

Minusy z aminokwasów

Wadą tego produktu jest niewielki okres trwałości. Istnieje kolejna wada, która jest znacznie mniej powszechna - asymetria cząsteczek, która może przyczyniać się do powstawania problemów zdrowotnych.

najlepsze płynne aminokwasy

Najlepsze płynne aminokwasy

Najpopularniejszym dodatkiem jest Twinlab Amino Fuel Liquid , który składa się w 100% z naturalnego koncentratu. Oprócz aminokwasu w kompleksie są witaminy z grupy B, białko , kwas foliowy i minerały. Jedno opakowanie zawiera 948 ml.

Kolejna wersja płynnego aminokwasu Scitec Nutrition Amino Liquid 50 . Zaletą tego suplementu jest to, że aminokwasy pochodzą z kolagenu, który ulega hydrolizie. W niektórych kompleksach producenci dodają aromaty smakowe, na przykład pomarańczowy, aby dodać dodatek był o wiele ładniejszy.

Teraz powinieneś zrozumieć, jak pić płynne aminokwasy, i możesz zdecydować, czy ta forma leku jest odpowiednia do twojej pracy, czy nie.