Nasza praca domowa symulatory przyciągać poprzez dostępność, zwartość i taniość. Łatwo ukryć się pod łóżkiem przed przybyciem gości i łatwo opanować nieskomplikowany mechanizm działania. Wszystko to doskonale opisuje korzyści płynące z ćwiczeń na dysku zdrowia: ten symulator jest znany wielu innym od czasów głębokiego Związku Radzieckiego. Nasze matki i babki kręciły się i traciły na wadze. Jeśli znajdziesz zakurzony dysk zdrowia (lub "łaski" - jak mówią ludzie) w domu, może to być znak z góry i zdecydowanie powinieneś zadbać o swoją wagę.

Oczekiwania i rozczarowania

Powiedzmy szczerze, co dokładnie daje ćwiczenia na odchudzanie na dysku zdrowia. Na jeden 15-minutowy trening spalisz tylko 100 kcal, który można łatwo uzupełnić o kolejną przekąskę.

Prawdą jest, że podczas pracy nad dyskiem odchudzającym zdrowie, wypracowane są mięśnie brzucha, pośladki , biodra - obszary problemowe kobiet, ale te 15 minut wystarczy, aby nadać im lekki ton i nie całkiem pozbyć się palących problemów.

Aby naprawdę poczuć korzyści z własnego tłuszczu, zestaw ćwiczeń na dysku zdrowia powinien być wykonywany przez co najmniej 40 minut, ponieważ wiemy, że korzyści sercowo-naczyniowe pojawiają się dopiero po 15-20 minutach ćwiczeń o stałej intensywności i dopiero wtedy zaczyna się spalanie tłuszczu.

W tym samym czasie wystarczy 40 minut. Jeśli chcesz poważnie schudnąć, musisz dodatkowo zapewnić sobie siłę mięśni brzucha, a także coś w rodzaju jogi i pilates.

Musisz zacząć od małego - zaledwie 10 minut na pierwszy trening. Powinieneś jednak robić to codziennie, lub co najmniej pięć razy w tygodniu. A co tydzień wydłużaj czas zajęć o 5 minut.

Nie zapomnij obrócić rąk! Ramiona muszą poruszać się w kierunku przeciwnym do nóg, co zapewnia skręcanie przydatne dla prasy. Takie ćwiczenia będą przydatne nie tylko dla talii, ale dla perystaltyki jelit, ponieważ istnieje długi masaż narządów wewnętrznych przewodu pokarmowego.

Przeciwwskazania

W przeciwieństwie do pozornej niewinności, istnieją pewne przeciwwskazania do zawodów na dysku zdrowia. Ludzie z wypukłością, przepukliną, osteochondroza, taki trening nie przyniesie zdrowia, ale wręcz przeciwnie, zwiększy mobilność (wstrząs) kręgosłupa. A zdrowy człowiek powinien starać się nie wykonywać ostrych ruchów.

Ćwiczenia
  1. Stajemy się na dysku zdrowia, po uprzednim umieszczeniu przed nami krzesła, z powrotem do nas. Pochyl się nad fotelem, rozciągnij plecy w dół i w dół. Wykonujemy nasze zwykłe skręcanie na dysku, trzymając krzesło. Wykonujemy 2-3 minuty. Ćwiczenie to obejmuje przede wszystkim ukośne mięśnie brzucha, a także mięśnie grzbietu.
  2. Usuwamy krzesło. Usiądź, stojąc na dysku. Kolana powinny być zgięte, z powrotem lekko nachylone. Zaczynamy pracować z boku na bok - obracamy stopy na dysku, kołysamy rękami, aby przyspieszyć ruch. Głowa powinna patrzeć w przyszłość. W tym przypadku ręce muszą iść w jednym kierunku, kolana w drugim. Jest to doskonały ładunek cardio z mięśniami rąk i nóg. Wykonujemy 2-3 minuty.
  3. Siadamy na dysku zdrowia z pośladkami, z dłońmi opartymi o podłogę z tyłu, palcami patrzącymi w przyszłość. Nogi są zgięte, oderwać je od podłogi i podnieść pod kątem prostym. Poruszamy nogami na jedną stronę, dotykając pięty podłogi, a przez górę przesuwaj nogi na drugą stronę. Poza faktem, że mięsień prosty brzucha rectum działa tu cały czas, w grę wchodzą także skośne. Pomagamy w obrocie rąk, odciążamy mięśnie brzucha, nie garbimy się. Wykonujemy 2-3 minuty.
  4. Dostajemy się na czworakach, kolana na dysku, ręce w akcentach przed nim. Obróć "ogon", nogi poniżej kolan, należy odciąć od podłogi. Wykonujemy 2-3 minuty.
  5. Poniższe ćwiczenie należy wykonać z partnerem. Stajemy twarzą w twarz (stojąc na dysku), bierzemy ręce, zaczynamy rotację - ręce w jednym kierunku, nogi w drugą.