"Schudnij, przyspiesz metabolizm!" Czy nazwa została nadana programowi treningowemu Gillian Michaels, który można kupić na DVD lub obejrzeć w Internecie. Ta nazwa stała się hasłem wielu kobiet, które z radością pracują nad proponowanym programem i świętują doskonałe wyniki.

Przyczyny przybierania na wadze

Nadwaga Pojawia się na ciele nie jest przypadkowe i wcale nie na złość. Człowiek istnieje od kilku tysięcy lat iw tym czasie wiele się zmieniło, ale jego naturalna esencja pozostaje taka sama. W czasach starożytnych nie zawsze można było dostać pożywienie, a kiedy go nie było, ciało zużywało swoje zapasy. Ale kiedy była okazja do jedzenia, ciało nie zużyło całej energii, ale zgromadziło jej część w złogach tłuszczowych, na wypadek ponownego pojawienia się głodu. A teraz, kiedy jesz dużo i trochę się ruszasz, ciało po prostu myśli, że oferujesz je do przechowywania energii na nadchodzące czasy głodu - i to tworzy tłuszcz.

Dlatego istnieje tylko jeden sposób na leczenie nadwagi - jest przywrócenie równowagi kalorii. Energia, którą dostajesz z jedzenia, musi zostać całkowicie skonsumowana, a Ty zaoszczędzisz na wadze. Aby schudnąć, energia, którą dostajesz z jedzeniem, nie powinna wystarczyć, by zmusić organizm do konsumpcji.

W związku z tym istnieją dwie bronie przeciwko nadwadze: odpowiednie niskokaloryczne jedzenie lub aktywność fizyczna (najlepiej powinny być połączone). Gillian Michaels, słynny osobisty trener ze Stanów Zjednoczonych, oferuje aktywny trening aby szybko zmniejszyć wagę.

Schudnij, przyspiesz metabolizm!

Wielu z nas zna Jillian Michaels jako telewizyjnego trenera fitness. Opracowała wiele różnych programów, które można znaleźć w domenie publicznej w Internecie. Recenzje osób pracujących nad programem potwierdzają: system działa. Jednak nie oczekuj od Gillian żadnych pobłażliwości: jej treningi sprawiają, że czujesz się spocony, a następnego dnia na pewno poczujesz ból mięśni.

Psychologia nadwagi jest prosta: "Teraz chcę słodycze, będę jeść i będę w porządku." Natychmiastowa, oczywista korzyść, która nie mówi o sporcie: w tym przypadku będziesz pracować przez kilka tygodni, zanim zobaczysz pierwsze wyniki. I chociaż twój mózg jest przeciwny nadmiernej wadze, nadal będziesz próbować przeciwstawić się temu. Jednak promienny, szczupły Gillian Michaels na ekranie zmotywował ponad sto kobiet do robienia rzeczy - być może jej program pozwoli ci nie wpaść w depresję z powodu nadwagi, ale wziąć wolę w pięść i raz na zawsze pokonać starego wroga.