Jak często zdarzało się, że miałeś wielką ochotę trenować, ale nie chciałeś iść na bieganie, było za gorąco, padał deszcz, a może jesteś zbyt nieśmiały, by ćwiczyć na siłowni i kontemplować wokół siebie dziewczyny z bardziej perfekcyjnymi formularze? Pojawiło się pragnienie, sposobność nie została przedstawiona, a szlachetny impuls duszy pozostał niespełniony. To jest w takich przypadkach i wynaleziono sprzęt do utraty wagi w domu.

Nikt nie będzie twierdził, że wygodnie i wygodnie jest poruszać się po własnym ciele, nie wychodząc z domu i nie będąc ograniczonym przez osoby z zewnątrz. Jest jednak jedno "ale". W hali trener doradzi, który symulator będzie najbardziej skuteczny, a w domu cała odpowiedzialność spoczywa na barkach. Dlatego sprawdźmy, który symulator będzie skuteczny przy zrzucaniu wagi.

Schudnąć lub pompować?

Przed wyborem symulatora konieczne jest jasne określenie celu, aby później nie było rozczarowania. Jeśli potrzebujesz pompować pewną grupę mięśni - symulator mocy to rzecz, ale dla utraty wagi nie wystarczy po prostu pompować mięśnie brzucha, potrzebujesz dużej utraty energii dzięki intensywnej pracy wszystkich mięśni. Jest to intensywność, jaką zapewnią maszyny sercowo-naczyniowe. Więc symulatory utraty wagi nie są odpowiednie, ale maszyny sercowo-naczyniowe pomóc stracić cały nadmiar. Jednak wśród nich są coraz mniej skuteczne.

Urządzenia sercowo-naczyniowe do odchudzania

Najbardziej popularne i skuteczne wśród symulatorów odchudzania jest bieżnia .

bieżnia

To w trakcie biegu bierze udział maksymalna liczba mięśni, oddech jest głęboki, przyspiesza bicie serca. Aby zmniejszyć wagę podczas treningu, musisz zwiększyć swoje tętno do 60-80% maksymalnej dopuszczalnej liczby uderzeń serca. Dotyczy to szczególnie najbardziej problematycznego obszaru - brzucha. Wiele osób zajmuje się wyłącznie pompowaniem mięśni brzucha, ale ich wynik nie nadchodzi. Aby schudnąć w jamie brzusznej, konieczne jest spalanie tłuszczu podskórnego, w przeciwnym razie nikt nie będzie w stanie ocenić twojego napompowanego mięśnia.

Oprócz bieżni pomaga tu trener eliptyczny .

trener eliptyczny

Jest nieszkodliwy dla stawów, ponieważ po bieżni wiele osób narzeka na ból, ale łączy zalety i rowery treningowe oraz bieżnie i steppery. Bardzo skuteczny symulator do utraty wagi brzucha, ale należy do najdroższej kategorii i zajmuje wiele miejsc.

Ponadto są znane rowery do ćwiczeń

rower treningowy

i steppery .

stepper

Żadne z nich nie zapewni intensywnego spalania tłuszczu, ponieważ koncentrują się na określonych grupach mięśni. Ale symulatory drgań mogą nawet pomóc w pracy nad poszczególnymi obszarami problemowymi.

Trenażer wibracyjny

Trenażer wibracyjny składa się z dwóch rodzajów:

platformy wibracyjne

Wibroplatforma

wibratory do masażu

masaż wibracyjny

Platformy wibracyjne pomogą w stworzeniu bardziej efektywnych zajęć fitness, ponieważ rozprzestrzeniają wibracje w całym ciele - skuteczność zwiększa się kilkakrotnie. Ale wibracyjny trener do utraty wagi naprawdę można nazwać wibrującymi masażerami. Składają się z taśm, które mogą zarówno wibrować obszary problemowe dla utraty wagi i zapewniają relaksujący masaż po treningu.

Zastanawialiśmy się, jakie symulatory są potrzebne do utraty wagi. Ale nie zapominaj o takich pojęciach, jak koszt, rozmiar i wygoda. Idź w dresie do centrum sprzedaży symulatorów, przetestuj każdego dla siebie, na pewno znajdziesz kilka symulatorów, które będą się czuć jak "ryba w wodzie". A jeśli jeden z nich jest również przystępny, to właśnie ten symulator stanie się twoim wiernym towarzyszem na drodze do szczupłego ciała.