Aby być zadowolonym ze swoich odbić w lustrze, kobiety są gotowe podjąć wielkie wysiłki. Salony urody, wykorzystując to, opracowują coraz to nowe metody radzenia sobie z otyłością, oferując różne zabiegi i kompleksy. Jedną z tych nieco radykalnych metod można nazwać iniekcjami do utraty wagi. Obawy dotyczące takiej interwencji w ciele są uzasadnione. Jak skuteczna i niebezpieczna jest utrata wagi przy zastrzykach?

Ozone odchudzające

Terapia Ozonem , która obejmuje iniekcje zawierające azot w celu zmniejszenia masy ciała, stała się szeroko rozpowszechniona za granicą. Jednak w

Nie jest tak szeroko stosowany w Rosji, że jest spowodowany brakiem zaufania do jakichkolwiek zastrzyków.

Do wstrzykiwań stosowany jest specjalny ozon medyczny lub raczej mieszanina ozonu i tlenu. W związku z tym procedura jest czasami nazywana - zastrzyki tlenu do utraty wagi. Istota działania jest prosta - aktywny tlen jest dostarczany do tkanek przez wstrzyknięcie, które "przyspiesza" toksyny i złogi tłuszczu. Efekt jest zauważalny, według "naocznych świadków" po czwartej lub piątej procedurze. Wpływ iniekcji, oprócz spalania tłuszczu, jest niezwykle szeroki:

 1. Ozon ma działanie bakteriobójcze i przeciwzapalne, co bardzo pomaga w poprawie skóry i leczeniu chorób skóry. Powoduje to zastrzyki z ozonu w kosmetologii twarzy.
 2. Terapia Ozonem jest również stosowana w walce z cellulitem - nienawidzonym przez każdą kobietę. Dzięki tym samym cząsteczkom tlenu dochodzi do rozszczepienia tkanki tłuszczowej, a wygładzenie ciała w obszarze problemowym zostaje wygładzone.
 3. Akupunktura z ozonem neutralizuje wolne rodniki, zapobiegając starzeniu się skóry, a terapia ozonowa jest uważana za procedurę przeciwstarzeniową.
 4. Ponadto zastrzyki tlenu i tlenu są z powodzeniem stosowane w medycynie w celu zwalczania cukrzycy, alergii, migreny, chorób stawów, chorób ginekologicznych.

Ogólna charakterystyka takiej procedury jest raczej pochlebna. Odchudzanie z zastrzykami następuje stopniowo z powodu oczyszczenia organizmu i normalizacji procesów metabolicznych. Jednak, jak każda procedura wymagająca zewnętrznej interwencji, ozonoterapia ma pewne przeciwwskazania.

Zastrzyki na odchudzanie: przeciwwskazania

Wśród przeciwwskazań do stosowania "magicznych" zastrzyków jest wiele chorób:

 • choroby onkologiczne;
 • niewystarczająca czynność tarczycy;
 • niedociśnienie - niskie ciśnienie naczyniowe;
 • problemy z krzepnięciem krwi;
 • alergia na ozon;
 • zawał mięśnia sercowego;
 • zespół konwulsyjny;
 • hipokaleczomia - niski poziom wapnia w organizmie;
 • hipoklemia - obniżenie poziomu glukozy we krwi.

W zależności od obszaru problemowego zastrzyki z odchudzania są wykonywane w jamie brzusznej, udach, pośladkach. Wielu, którzy próbowali tej procedury, zauważyło ból podczas pierwszych sesji. Jednak jednocześnie warto odnotować wiele pozytywnych opinii na temat terapii ozonem, jako sposobu na odchudzanie. odchudzanie shots2 Aby zmaksymalizować wynik, zaleca się wybór powiązanych procedur, takich jak owijanie, masaż lub nie mniej popularna terapia ultradźwiękowa.

Bezpieczeństwo procedury zależy od poziomu kabiny, która przy wdrażaniu takich procedur musi być bardzo wysoka. Ilość wstrzykiwanej substancji jest ściśle kontrolowana, a także poziom jej zawartości w organizmie podczas całej procedury.

Jeśli zdecydujesz się doświadczyć skutków zastrzyków dla utraty wagi, konieczne jest wyeliminowanie nawet minimalnego ryzyka onkologii, ponieważ zwiększona koncentracja ozonu we krwi jest w tym przypadku niezwykle niebezpieczna.