Jeśli chcesz pozbyć się złogów tłuszczu tylko w obszarach problematycznych, powinieneś użyć paska do kontroli utraty wagi Es Belt Control. To urządzenie pomoże pozbyć się zbędnych kilogramów i sprawi, że kontur ciała w talii i brzuchu stanie się piękniejszy.

Co to jest pasek kontrolny Es Belt?

Nazwa tego czegoś mówi sama za siebie - to naprawdę jest pasek wykonany z neoprenu. Ale w składzie materiału znajduje się również lateks, poliester i spandex, co czyni go dość sztywnym, ale elastycznym. Pas jest szeroki, bardziej przypomina gorset z wygodnymi klamrami, dzięki czemu doskonale leży w pasie i nie opada. Doskonale napina talię i brzuch, dzięki czemu możesz wyglądać szczuplej.

Pas wyszczuplający Belt Control pozwala nie tylko ukryć dodatkowe kilogramy, ale także stopniowo je pozbyć. Poprawia krążenie krwi poprzez stymulowanie rozkładu złogów tłuszczu w obszarach problemowych. Ze względu na działanie sauny, ze względu na obecność włókien poliestrowych, przyczynia się do odparowania nadmiaru wilgoci z komórek i substancji balastowych. Poprawia napięcie mięśni, czyniąc je bardziej elastycznymi i wybitnymi, poprawia się postawa i łagodzi dyskomfort w okolicy lędźwiowej.

Możesz używać paska regularnie, po prostu zawijając talię pod nimi. Ale lepiej jest nosić go podczas zajęć fitness lub joggingu, wtedy proces odchudzania będzie odbywał się bardziej efektywnie. Zaleca się nie nosić produktu przez ponad trzy godziny dziennie. Nie ma potrzeby szczególnego dbania o pas, należy go od czasu do czasu prać ręcznie w zimnej wodzie z regularnym mydłem.

Jak powinienem używać paska biodrowego z paskiem?

kontrola pasa bezpieczeństwa

Aby zmniejszyć talię w pasie za pomocą tego pasa można natychmiast po założeniu. To wizualnie go zawęzi, ale taka zmiana będzie wyglądała zupełnie naturalnie i nie spowoduje żadnego dyskomfortu.

Jednak nie należy go stosować, jeśli masz choroby skóry, niezabliźnione rany, żylaki; jeśli cierpisz na zapalenie układu moczowo-płciowego; jeśli istnieje uczulenie na syntetyków; jeśli w układzie sercowo-naczyniowym występują patologie.

Jak powinienem używać paska pasowego paska klinowego?

Elastyczny pasek do odchudzania Es Belt Control jest dobrze dopasowany do brzucha i sprawia, że ​​jest niewidoczny. Ale aby pozbyć się złogów tłuszczu w tym obszarze, powinieneś łączyć jego noszenie z ćwiczeniami fizycznymi kierunkowej akcji, na przykład huśtaniem prasa .