Tabletki musujące do szybkiego odchudzania Eco Slim od jakiegoś czasu są bardzo popularne. Sekret tego popytu na wysoką wydajność i naturalność leku. Reklama mówi - tylko 3 tabletki Eco Slim dziennie, a wynik nie pozwoli Ci czekać.

Co jest w składzie leku do utraty wagi Eco Slim?

W przeciwieństwie do innych leków odchudzających, Eco Slim jest najbardziej naturalny. Jako składniki aktywne zawiera witaminy z grupy B - ryboflawina, chlorowodorek pirydoksyny, cyjanokobalamina, pantotenian wapnia, inozytol, a także witamina PP, tauryna, kofeina, kwas bursztynowy i ekstrakt z guarany .

Lista pomocniczych składników preparatu Eco Slim obejmuje regulatory kwasowości, słodziki, aromat, stabilizator i wypełniacz.

Nakładaj tabletkę Eco Slim 1 na szklankę wody, 3 razy dziennie podczas lub po posiłku.

Przeciwwskazane lek do utraty wagi Eko Szczupłe kobiety w ciąży i karmiące piersią, dzieci poniżej 18 roku życia, osoby cierpiące na bezsenność, podniecenie nerwowe, dusznicę bolesną, nadciśnienie, miażdżycę i jaskrę.

Jak działa wyszczuplający produkt Eco Slim?

Producenci Eco Slim umieszczają swój lek na odchudzanie jako bezpieczny i bardzo skuteczny dzięki udanej kombinacji naturalnych składników. Witaminy z grupy B mają pozytywny wpływ na metabolizm, dzięki czemu odszczepienie tkanki tłuszczowej następuje znacznie szybciej. Inozytol - witamina B8 - uczestniczy w redystrybucji tkanek tłuszczowych, obniża poziom cholesterolu, zapobiega rozwojowi miażdżyca , zakrzepowe zapalenie żył i otyłość. Ponadto witaminy z grupy B mają ogólny efekt wzmacniający i pozytywnie wpływają na ogólne samopoczucie.

Bardzo ważne dla utraty wagi i składników, takich jak tauryna, kwas bursztynowy, kofeina i ekstrakt z guarany. W kompleksie przyspieszają metabolizm, normalizują poziom cukru we krwi, zmniejszają apetyt i apetyt na szkodliwe pokarmy - mąka, słodka, solona, ​​normalizuje procesy trawienne i przyspiesza usuwanie szkodliwych substancji i nadmiaru płynów, wspiera system nerwowy pod wpływem stresu i nadmiernego wysiłku.

Według opinii, odchudzanie Eko Slim pomaga pozbyć się 3-3,5 kg nadwagi na tydzień. Oczywiście taki wynik nie będzie możliwy, jeśli podczas stosowania leku do nadużywania szkodliwe dla produktów figury. Aby przyspieszyć utratę wagi, można w kompleksie z Eco Slim obserwować dietę i zwiększać aktywność ruchową.

eco slim lek na odchudzanie