Podczas gdy niektóre dziewczyny desperacko szukają odpowiedniej diety i ograniczają się do odżywiania, aby stracić kilka dodatkowych kilogramów, inne starają się trochę lepiej. Jednak sposoby szybkiego przybrania na wadze są zawsze przyjemniejsze niż sposoby, aby je zrzucić.

Dlaczego nie mogę przybrać na wadze?

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak bardzo szybko przybrać na wadze, nie spiesz się, aby przystąpić do działania. Problemy z brakiem wagi mogą wystąpić z zupełnie innych powodów:

 • w wyniku choroby;
 • po długim okresie utraty wagi;
 • z powodu robaków ( robaki );
 • w wyniku dziedzicznej konstytucji.

W każdym razie, jeśli sam nie znasz dokładnego powodu swojej szczupłości, zaleca się skonsultować się z lekarzem, ponieważ w niektórych przypadkach brak apetytu i szczupłości może być zwiastunem poważnych chorób. Oprócz terapeuty, musisz odwiedzić wąskiego specjalistę - endokrynologa, który szczegółowo opowie, co zrobić, aby przybrać na wadze szczególnie w twoim przypadku.

Jak szybko przytyć pigułki?

Wiele zdesperowanych dziewcząt słucha rad, jak przytyć pigułki. Na zewnątrz wszystko wygląda dobrze: nie musisz iść na sport lub zmusić się do jedzenia, wystarczy uzupełnić dietę tabletkami. Jednak lekarze nie zalecają samodzielnego wybierania leków i korzystania z nich, ponieważ może to prowadzić do najbardziej nieoczekiwanych i nieprzyjemnych konsekwencji.

Zwykle do przyrostu masy ciała za pomocą sportowych suplementów białkowych. Jednak białko wyizolowane chemicznie jest dobre dla osób, które uczestniczą w podnoszeniu ciężarów lub uczestniczeniu w treningu siłowym. Jeśli nie uprawiasz sportu i nie stosujesz takich suplementów, istnieje ryzyko nadmiaru białka w organizmie, co powoduje znaczne obciążenie wątroby i nerek, co może powodować poważne problemy z tymi narządami w przyszłości. Tak, a efekty uboczne, jak nieprzyjemny zapach z moczu, niewiele osób będzie zadowolonych. Jeśli szukasz sposobu na przybieranie na wadze po chorobie, nie jest to oczywiście Twoja opcja!

Z pytaniem, jakie leki pomagają przybierać na wadze, warto udać się najpierw do lekarza. Jeśli jesteś leniwy lub z jakiegoś powodu nie możesz tego zrobić - pomysł z pigułkami musi zostać porzucony.

Co jeść, aby przybrać na wadze?

Najłatwiejszym, najłatwiejszym i najprzyjemniejszym sposobem na przybranie na wadze jest trzymanie się diety, która wymaga diety wysokokalorycznej. Nie ma ścisłego menu, ale ma swoje własne zasady: musisz pić dużo wody - więcej niż 2 litry dziennie, jeść mniej więcej w tym samym czasie, najlepiej 3-5 razy dziennie. Natychmiast zrób rezerwację, aby szybko przybrać na wadze kobietę, która kocha słodycze jest o wiele łatwiejsza niż dla tych, którzy nie lubią słodyczy. Codziennie zaleca się spożywanie następujących pokarmów:

 • śmietana 25-30% zawartości tłuszczu;
 • kawa lub herbata z ciężką śmietaną i cukrem;
 • wszelkie produkty mączne - ciasta, ciastka, ciastka, smażone i pieczone ciasta;
 • kanapki (o ile możesz przybrać na wadze na takiej diecie, zapytaj o wszelkie słodycze);
 • dieta, aby przytyć
 • masło w dowolnej postaci: w płatkach zbożowych, kanapkach, pierogach itp .;
 • słodycze - czekolada, batoniki, cukierki itp .;
 • wszelkie wysokokaloryczne potrawy - zapiekanki z ziemniakami i mięsem , lasagne , pizza smażone ziemniaki, bekon, kiełbaski itp.

Kiedy wiesz, jakie produkty możesz przybierać na wadze, ważne jest, aby codziennie włączać je do diety maksymalnie - a rezultat nie potrwa długo. W tym przypadku najważniejsze jest, aby nie przesadzić i zatrzymać się w czasie. Staraj się jeść w małych porcjach, inaczej twój żołądek przyzwyczai się do dużej ilości jedzenia i nie zjesz niewielkiej ilości jedzenia. Tutaj będziesz musiał szukać diety, aby schudnąć, ale będzie to wymagało wielu trudności.