Kiedy kobieta uświadamia sobie, że jej postać jest już daleka od ideału i coś musi zostać zmienione. Najpierw szuka łatwych sposobów, aby schudnąć, a potem, rozczarowana nimi - prawdziwa. Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób możesz schudnąć bez diety, najpierw musisz zdemontować mechanizm przybierania na wadze i utraty wagi.

Jak naprawdę schudnąć bez diety?

W pewnym momencie zaczęłaś odzyskiwać siły, a ta chwila została pominięta, a potem okazało się, że nadszedł czas, abyś wybrał ubrania większe niż poprzednie. Jak taka metamorfoza występuje w naszym ciele i jak schudnąć bez diety?

Dla nas jedzenie to nie tylko środek niezbędny do przeżycia, ale także rozrywka, sposób na dołączenie do firmy, przyjemne emocje, przyjemność. A jedzenie dla ciała jest źródłem energii mierzonej w kaloriach. I praktycznie, cokolwiek jesz, wszystko ma swoją kaloryczną zawartość. Jeśli organizm zużywa dużo energii w ciągu jednego dnia, wszystko, co zrobisz, zostanie przetworzone bez pozostałości, a waga pozostanie taka sama. Jeśli dużo jesz i dostajesz dużo kalorii, dużo energii, ale nie spożywaj jej w takich ilościach, to organizm nie ma już nic innego jak tylko zamienić go w komórki tłuszczowe i zapisać na przyszłość. A jeśli żyjesz tak dzień po dniu, wkrótce staniesz się prawdziwą "pyshka".

Ciało używa tego samego mechanizmu do utraty wagi. Jeśli dostaniesz pewną ilość jedzenia wraz z jedzeniem, a Twój styl życia wymaga więcej energii, ciało rozdzieli wcześniej zgromadzone osady i użyje ich w wymianie energii, a ty stracisz wagę.

Nietrudno zrozumieć, że efekt ten można osiągnąć na trzy sposoby: albo otrzymujesz mniej energii, aby Twój styl życia ją pokrywał (czyli jesz mniej), albo poruszasz się bardziej, by zwiększyć wydatek energii (to znaczy ćwiczysz regularnie), albo Jedz mniej i ruszaj się więcej, co pozwala szybciej schudnąć. Na tej liście rzeczywistych metod utraty wagi kończy się.

Nie ma tabletek, ziół, kąpieli ani okładów, które wykonałyby to zadanie dla ciebie. Kolejną realną opcją jest już liposukcja lub chirurgia.

Dlatego pytanie, jak skutecznie schudnąć bez diety, odpowiedź jest jedna - do uprawiania sportu.

Szybki sposób na schudnięcie bez diety: sport

W rzeczywistości zbyt szybko bez diety w szerokim tego słowa znaczeniu schudnąć nie będzie działać. W każdym razie połączenie właściwe odżywianie a sport daje bardziej imponujące wyniki, nawet jeśli cała "poprawność" posiłków polega jedynie na odmawianiu słodyczy, mąki i tłustych potraw (to właśnie tego rodzaju produkty spożywcze powodują nadmiar kalorii w diecie).

Jeśli zastanowimy się, w jaki sposób szybko schudnąć bez diety, można przejść do dobrego starego joggingu. Aby tłuszcz mógł zniknąć, musisz spełnić następujące warunki:

  1. Uruchom co najmniej 4-5 razy w tygodniu.
  2. Każdy bieg wynosi co najmniej 30-40 minut.
  3. Najlepiej jest biegać rano rano po pustym żołądku, aby wykorzystać nagromadzony tłuszcz, a nie kalorie otrzymane z pożywienia.
  4. jak szybko schudnąć bez diety
  5. Tempo wyścigu musi zostać zmienione: najpierw pędzimy do przodu z oszałamiającą prędkością, potem idziemy dalej, a potem - umiarkowanym biegiem itp.

Ta taktyka pozwoli ci stracić około 300 kalorii w dni treningowe, a jeśli to wystarczy, aby odciąć swoje spożycie, stracisz wagę. Dowiedz się, ile kalorii otrzymasz z pokarmu, jeśli policzysz kaloryczną dietę swojego dnia na dowolnym darmowym kalkulatorze w Internecie.

Innym sposobem na łatwe schudnąć bez diety jest 3-4 treningi na siłowni tygodniowo. Każde szkolenie powinno trwać co najmniej godzinę i obejmować minutę intensywnego treningu symulator bez wytchnienia. W końcu możesz biegać po torze przez 10-15 minut.