Wszyscy wiemy o korzyściach płynących z płatków owsianych - przyspiesza to metabolizm i jest najbardziej użytecznym śniadaniem oraz jest bogaty w błonnik, witaminy i minerały. Jedyną rzeczą, która powstrzymuje nas od częstego używania, jest to, że danie ma dość dużo kalorii. Jednak można rozwiązać ten problem, nie tworząc owsianki, ale płatki owsiane na odchudzanie. Korzyści - jak owsianka i kalorie - znacznie niższe!

Czy można schudnąć na galaretce?

Kissel, a nawet owsianka - to dość łatwe i satysfakcjonujące danie w tym samym czasie. Poza tym, że doskonale odżywia i trwale łagodzi uczucie głodu, doskonale oczyszcza cały przewód pokarmowy z toksyn i szkodliwych substancji. Z uwagi na fakt, że narządy trawienne zaczynają działać prawidłowo, metabolizm przyspiesza, a dzięki temu będziesz znacznie skuteczniejszy w upuszczaniu nagromadzonych kilogramów niż przedtem.

Oczywiście, jeśli chodzi o dietę, galaretka powinna pić przede wszystkim nie jako uzupełnienie regularnego menu, ale jako substytut - na przykład zamiast drugiego śniadania i kolacji. Takie podejście pod koniec pierwszego tygodnia stosowania zapewni Ci niespotykaną łatwość w całym ciele, co będzie przyjemnym dodatkiem do utraty wagi.

Płatki owsiane na odchudzanie: starożytny przepis

Taki kisiel do utraty wagi byłby przygotowany przez naszych przodków. Uważali ten lek za tak medyczny, że przyjmowali go jako lek: dwa razy w roku, w ciągu jednego miesiąca. Przygotowanie takiej potrawy nie jest łatwe, jednak po kilku szkoleniach proces ten nie będzie już wydawał się przerażający.

Tak więc, aby przygotować, weź trzylitrowy słoik i dokładnie go spłucz. Umieść 300 gramów płatków owsianych - płatków śniadaniowych, a nie płatków, takich jak Herkules. Dodaj łyżkę dobrej kwaśnej śmietany, pół szklanki kefiru, kromkę chleba żytniego i pół litra wody. Jeśli nie lubisz zbyt lepkich napojów - woda powinna być nalana więcej niż wskazano (co najmniej 1 szklanka).

To tylko przygotowanie i potrwa jeszcze kilka dni. Zamknij słoik z kilkoma warstwami gazy i umieść w ciepłym miejscu - na przykład na baterii. Jeśli ogrzewanie o tej porze roku nie działa, można owinąć słoik w koc lub futro. Po trzech dniach galaretka będzie wystarczająco kwaśna i będzie gotowa do przyrządzenia. Odcedź go, wlej do rondla i cały czas mieszaj, aż płyn stanie się lepki. Kiedy gotuje się kisiel, usuń go z ognia - Twoja delikatność jest gotowa!

Konieczne jest przyjęcie pół szklanki 20 minut przed każdym posiłkiem. Taka dieta z galaretką zgodnie ze starą tradycją powinna trwać cały miesiąc, po którym na pewno będzie można ocenić wyniki.

Kissel z owsa do odchudzania: dodatkowe fundusze

Kisiel z płatków owsianych jest jedynie pomocą, a jeśli twój styl życia i system odżywiania są zbyt złe, to może nie pomóc tak namacalnie, jak byś chciał. Aby przyspieszyć proces zmniejszania masy ciała, nie wolno przeżywać i ogólnie trzymać się zdrowej diety:

  • musisz jeść w małych porcjach 4-6 razy dziennie;
  • warzywa są zalecane jako dania boczne, z wyjątkiem ziemniaków;
  • odchudzanie galaretki
  • jeśli zmienisz herbatę na kissel, efekt będzie bardziej znaczący;
  • odmówić słodyczy na rzecz owoców i suszonych owoców;
  • wybrać potrawy gotowane z minimalną ilością tłuszczu;
  • nie pić bezpośrednio po posiłku: odczekać co najmniej 1-1,5 godziny;
  • kolacja zalecana jest 2-3 godziny przed snem;
  • najlepsza przekąska to albo pół szklanki kefiru albo kisiel;
  • jeśli nie możesz żyć bez czekolady, wybierz gorzki.

Przyjmując tak proste środki, znacznie łatwiej będzie stracić nagromadzoną wagę i poczuć lekkość całego ciała.