Sen kobiet z nadwagą to metoda odchudzania, która nie wymaga zmian w odżywianiu, ciągłym wysiłku i wysiłku fizycznym. Niektóre osiągnięcia w tej dziedzinie są już dostępne, a różni producenci oferują specjalne urządzenia, których zadaniem jest pomoc w pozbyciu się zbędnych kilogramów.

Takie adaptacje obejmują biomageny do odchudzania. Produkowane są one przez kilka firm, ale najbardziej znanym produktem tej serii są kolczyki z biomagnetyzmu do odchudzania Nano Slim.

Kolczyki-biomagnety mają średnicę mniejszą niż centymetr, więc są prawie niewidoczne na uchu. Punkt wymagany do mocowania biomagnetów znajduje się w górnej części małżowiny usznej.

Zasada biomagnesów do odchudzania

Utrata masy ciała za pomocą biomagnesów jest wykonywana przez siły samego organizmu. Kolczyki biomagnetyczne są przymocowane w pewnym punkcie ucha, po czym promieniowanie biomagnetyzmu zaczyna wywierać na niego wpływ. Ponieważ punkty akupunktury są przewodnikami ekspozycji na ciało, kolczyki stopniowo prowadzą do zmian w procesach metabolicznych. Jednakże, aby te zmiany mogły wystąpić, biomagnesy do odchudzania muszą być przymocowane do ucha w zalecanym punkcie. W przeciwnym razie efekt będzie słabszy lub nie będzie go wcale.

Stymulacja punktów małżowiny usznej sygnalizuje organizmowi potrzebę walki nadwaga . Przyspieszenie metabolizmu i tłumienie głodu to główny efekt biomagnesów.

Jak nosić biomagnety do odchudzania?

Biomagnetyczne płytki wyszczuplające powinny być noszone co najmniej 6 godzin dziennie. Aby przymocować do ucha, muszą być co rano zaraz po przebudzeniu. Przed pierwszym zapięciem należy przeczytać instrukcję, aby zrozumieć dokładny punkt mocowania. biomagnetyka na uchu dla utraty wagi biomagnety do odchudzania nie są zalecane dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, ponieważ zakłócenie procesów metabolicznych w tych okresach może mieć negatywne konsekwencje.

Wyniki noszenia kolczyków biomagnetycznych do utraty wagi

Przy prawidłowym zużyciu biomagnesów można uzyskać całkiem dobre wyniki. Po tygodniu noszenia płytek pojawiają się pierwsze wyniki. Utrata masy ciała może być intensywna, jeśli masz dużo nadwagi. Jeśli dodatkowe funty nie wystarczą, utrata masy ciała może mieć gładki charakter. Niektóre opinie wskazują na możliwość zrzucenia około 20 kilogramów miesięcznie sesji biomagnetycznych, ale wierząc lub nie, każdy ma wybór. Najważniejsze to nie zapominać o racjonalnym żywieniu i aktywnym sposób życia .