"Siofor" to syntetyczny lek przeznaczony dla diabetyków. Aktywnym składnikiem tego narzędzia jest metformina chlorowodorek. Substancja ta przyczynia się do normalizacji metabolizmu węglowodanów, obniżenia poziomu glukozy, cholesterolu i apetytu. Dlatego wielu bierze "Siofor 500" do utraty wagi. Należy zauważyć, że dla każdej osoby lek ten działa inaczej, a jeden udaje się zrzucić kilka kilogramów, podczas gdy inni nie zauważają żadnego efektu.

Jak wziąć "Siofor 500" do utraty wagi?

Aby się pozbyć nadwaga , ważne jest, aby połączyć spożycie leku z odpowiednim odżywianiem. Zaleca się sprawdzenie reakcji organizmu, dlatego należy rozpocząć od dawki minimalnej. Następnie stopniowo zwiększać ilość, jeśli w ciągu tygodnia nie wystąpiły nieprzyjemne objawy. Picie pigułki powinno odbywać się z posiłkami i najlepiej spożywać je rano. Kiedy zastanawiasz się, jak wypić "Siofor 500" na odchudzanie, warto udzielić użytecznych porad - spróbuj połączyć lek z produktami białkowymi. W przypadku, gdy w ciągu dnia jest silny głód, a następnie przy kolacji można wypić kolejną tabletkę. W takim przypadku nie będzie chęci do zjedzenia zbyt dużej ilości, a efekt odchudzania będzie najlepszy.

Zaleca się picie leku pod nadzorem lekarza. Zabronione jest przyjmowanie środków pozwalających na zmniejszenie masy ciała w cukrzycy pierwszego rodzaju, a także, gdy drugi typ blokuje produkcję insuliny. "Siofor 500" jest przeciwwskazany w przypadku chorób wątroby, nerek i układu oddechowego. Bardziej szczegółową listę można znaleźć w instrukcjach dołączonych do leku.

Podsumowując, chciałbym powiedzieć, że lekarze zalecają stosowanie tego leku tylko w skrajnych przypadkach, ponieważ jest to lek dla osób cierpiących na cukrzycę, a utrata wagi jest jedynie niewielkim skutkiem.