Do tej pory problem z nadwagą osiągnął takie rozmiary, że ludzie są gotowi do użycia zupełnie inaczej metody odchudzania . Kobiety, które wierzą w podziemie i magię, używają najsilniejszego spisku na temat utraty wagi, aby osiągnąć swój cel. Od dawna wierzono, że słowo ma niesamowitą moc i może naprawdę zdziałać cuda. Najważniejszą rzeczą jest stworzenie silnej konspiracji, aby prawidłowo zrzucić wagę, aby uzyskać wynik.

Jak przeprowadzić rytuał?

Aby działka działała, należy wykonać pewien rytuał. Do tego trzeba wziąć plastikowy materiał, aby można było go wyrzeźbić, na przykład glina, ciasto, wosk itp. Z wybranego materiału uformuj małego człowieka. Może to być cokolwiek, najważniejsze jest dodanie do niego "dodatkowych kilogramów", które identyfikują obszary problemowe. Po tym powiedzmy bardzo silny spisek na utratę wagi:

"Boca Sting - tłuszczowe zabicie, spalanie Salo - obżarstwo wydalenia, Małe jedzenie - brzuch, by zadowolić".

Kiedy czytasz te słowa, zrób szczyptę małych kawałków, to jest dodatkowych kilogramów, z wykonanej figury. Musisz to zrobić lewą i prawą ręką. Konieczne jest oderwanie kawałków ze stref problemowych, na przykład od bioder, brzucha, pośladków itp. Dzięki tym działaniom modelujesz swoją nową idealną figurę. Rezultatem powinien być człowiek szczupły - twoja postać w przyszłości.

Po wykonaniu wszystkich niezbędnych czynności, zbierz wszystkie podarte kawałki, zawiń w szmatkę i wrzuć ją do ognia, aby zniszczyć swoją przeszłość. Nie wyrzucajcie lalki z nową figurą, musi ona być trzymana w domu w sekretnym miejscu, gdzie nikt jej nie znajdzie. A wszystko dlatego, że jeśli ktoś to znajdzie, konsekwencje konspiracji mogą być całkowicie nieprzewidywalne. Ponadto, nikt nie musi mówić o tym, że wykonałeś rytuał i wykorzystałeś spisek z nadwagi, to powinno pozostać tajemnicą.

wykres spadku wagi Obowiązkowe warunki dla rytuałów odchudzających

Aby uzyskać rytuał i spisek, aby uzyskać długo oczekiwany rezultat, należy wziąć pod uwagę następujące zalecenia:

  1. Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że rytuał nie jest rozrywką, dlatego należy go wykonywać z pełną powagą.
  2. Aby działka działała, musisz wierzyć w swoją sukces .
  3. Konieczne jest wypowiedzenie słów fabuły w sposób monotonny i cichy.
  4. Zaleca się wykonywanie rytuału na pusty żołądek i nie jeść po nim maksymalnej ilości czasu.
  5. Lepiej wykonywać rytuał na malejącym księżycu w piątek lub w poniedziałek.