Ten produkt można kupić w każdym sklepie, jest on tani i według wielu osób może pomóc zrzucić kilka kilogramów i uporządkować figurę. Ale zanim użyjemy tej metody, zastanówmy się, jak zabrać jedzenie soda wyszczuplająca jakie dawki powinny być przestrzegane i dlaczego.

Jak wziąć sody oczyszczonej do utraty wagi?

Na początek porozmawiajmy o przeciwwskazaniach, ponieważ bardzo łatwo jest zaszkodzić zdrowiu. Tak więc, lekarze twierdzą, że ta metoda nie może być stosowana do osób, które mają zapalenie żołądka lub wrzód żołądka lub dwunastnicy. Roztwór sody może powodować zaostrzenie tych dolegliwości, co pociągnęłoby za sobą bardzo poważne problemy, do tego stopnia, że ​​będzie wymagało pilnej hospitalizacji. Dlatego przed piciem napoju gazowanego do utraty wagi, należy skonsultować się z lekarzem i zdać egzamin, który pomoże ustalić, czy masz wymienione choroby.

Eksperci twierdzą również, że nie można pić tego roztworu dłużej niż 2 tygodnie z rzędu. Maksymalny okres stosowania tej metody wynosi 14 dni, a nadmiar czasu może być przyczyną zapalenia żołądka, nawet u zdrowej osoby.

Jeśli ktoś zauważył, że po 1-2 dniach przyjmowania mikstury miał nieprzyjemne odczucia w okolicy żołądka, to kurs powinien być natychmiast przerwany. Pamiętaj, że piękne formy i szczupła sylwetka nie zastąpią Twojego zdrowia.

Jak wypić napój gazowany do utraty wagi?

Aby rozpocząć kurs, kupuj tylko napoje gazowane, nie będziesz potrzebował żadnych innych komponentów. Przepis na odchudzanie z sody oczyszczonej jest bardzo prosty. Musisz wziąć pół łyżeczki mieszaniny, wlać 100 g wody i dokładnie wymieszać. Po proszku jak wypić napój gazowany do utraty wagi soda jest całkowicie rozpuszczona, można pić mieszaninę.

Zobaczmy teraz, jak często można przyjąć to rozwiązanie. Eksperci zalecają picie nie więcej niż 3 razy dziennie 20 minut przed posiłkiem. Ale najlepsze jest użycie rozwiązania 1 raz dziennie, na pusty żołądek rano. Natychmiast po zażyciu musisz zjeść śniadanie, lepiej, jeśli masz w menu jakąś lepką owsiankę, na przykład płatki owsiane. Jeśli chcesz częściej sięgać po rozwiązanie, to jest również konieczne po wypiciu, odczekaj 20 minut i dopiero potem jedz. Co więcej, lepiej odmówić na czas trwania przyjmowania leku z tłustych i pikantnych potraw.