Clenbuterol (nazwa międzynarodowa - Clenbuterol) to lek stosowany w oficjalnej medycynie do leczenia astmy oskrzelowej. Jednak jego działanie jest znacznie szersze, co zauważono na skutek utraty wagi. Przyjmowanie leku może pobudzić współczulny układ nerwowy i rozpocząć proces rozszczepiania tłuszczu - lipolizę. Lek ten powinien być wydany na receptę, ale ze względu na jego nieszkodliwość łatwo jest znaleźć aptekę, w której będzie bez niego sprzedawana.

Clenbuterol jako spalacz tłuszczu

Często ten lek jest używany nawet przez sportowców, jak spalacz tłuszczu . Jego wyjątkowość polega na tym, że równolegle z rozkładem tłuszczu, lek ten zapobiega zniszczeniu tkanki mięśniowej, co pozwala skutecznie schudnąć, nie tracąc przy tym mięśni. Zostało to udowodnione w jednym artykule badawczym w 2012 roku.

W świecie sportów w tym zakresie przeprowadzono kilka głośnych skandalicznych badań, które wykazały, że clenbuterol został nielegalnie włączony do niektórych popularnych spalaczy tłuszczu.

Tajemnica tej substancji jest prosta: hamuje odkładanie się tłuszczu w tkankach tłuszczowych, a jednocześnie zwiększa wydzielanie niektórych hormonów tarczycy - naturalnych, naturalnych spalaczy tłuszczu.

Dla sportowców ważne jest również, aby ten lek, zaprojektowany dla astmatyków, ułatwiał oddychanie, co znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia efektów ubocznych. Substancje o podobnym działaniu, takie jak efedryna, mają znacznie gorszy wpływ na pracę układu sercowo-naczyniowego.

Jak wziąć clenbuterol do utraty wagi?

Należy rozumieć, że to narzędzie samo w sobie nie uchroni cię przed dodatkowymi kilogramami, a żeby pokazać jego skuteczność, powinieneś przestrzegać ścisłego dieta białkowa z minimum tłuszczu i węglowodanów. Bez przestrzegania tego warunku nie osiągniesz imponujących rezultatów.

Przede wszystkim chciałbym zauważyć, że istnieje znacząca różnica w dawkowaniu klenbuterolu do utraty wagi u kobiet i mężczyzn. Nie należy przekraczać określonej dawki. Oznaczmy więc granice:

 • dzienne spożycie dla mężczyzn: 120-140 mcg;
 • dzienna dawka dla kobiet: 80-100 mcg.

Aby uniknąć skutków ubocznych, musisz nie tylko ściśle przestrzegać wskazanych dawek, ale także wziąć pod uwagę wszystkie subtelności i cechy przyjmowania tego leku.

Kurs trwa tylko 2 tygodnie, od tego czasu rozwija się habituation i zmniejsza skuteczność. Następnie następuje dwutygodniowa przerwa. W niektórych przypadkach optymalna tak zwana "częstość tętna": dwa dni przyjęcia, dwa dni odpoczynku. Jednak ten schemat nie jest tak skuteczny jak ten klasyczny.

Jak wypić clenbuterol na odchudzanie?

Aby lek był bezpieczny i skuteczny, należy go przyjmować stopniowo. Optymalny czas na to jest wczesnym rankiem, ponieważ lek może wywoływać bezsenność. Po zwiększeniu dawki podziel ją na 2 dawki: rano i po południu. Zastanów się nad schematem przyjmowania klenbuterolu dla kobiet:

 • dzień 1: 20 μg (0,02 mg);
 • dzień 2: 40 mcg (0,04 mg);
 • clenbuterol jak wziąć na odchudzanie
 • dzień 3: 60 μg (0,06 mg);
 • dzień 4: 80 mcg (0,08 mg);
 • dzień 5: 100 μg (0,10 mg);
 • dzień 6-12: 100 mcg (0,10 mg);
 • dzień 13: 80 mcg (0,08 mg);
 • Dzień 14: 40 mcg (0,04 mg).

Po takim kursie powinna nastąpić dwutygodniowa przerwa i dopiero po niej będzie można wrócić do przyjmowania leku (tym razem w pojedynczej dawce na każdy dzień).

To ważne! Nie łącz Clenbuterol i alkoholu, ponieważ może powodować arytmię, nudności i inne działania niepożądane, które są szkodliwe dla organizmu. Oblicz kurs z wyprzedzeniem, aby nie spadł w czasie wakacji.