Wszyscy słyszeliśmy o korzyściach płynących z sauny, choć nie wszyscy mogą ją regularnie odwiedzać - do sauny potrzeba dobrej firmy, kilku wolnych godzin i dobrej tolerancji na ciepło. Problemy te wydają się być rozwiązane. Teraz masz możliwość zakupu swojej "przenośnej" sauny - to sauna w beczce cedrowej.

Procedura

Procedura w beczce cedrowej, oczywiście, leczy całe ciało, ale nie zostaniesz całkowicie "na parze". Ta beczka cedrowa jest wykonana z otworem na górze - wewnątrz całego ciała, na zewnątrz - głowy i ramion. W ten sposób osiąga się nie tylko przyjazne dla użytkownika i zwarte kształty, ale również usuwa się obciążenie naczyń krwionośnych głowy.

Sama beczka jest tradycyjnie wykonana z przyjaznego dla środowiska drewna cedrowego. W kokpicie (a raczej w beczce) stale dostarczana jest para z ziołowych lub esencjonalnych olejków - jest to do twojego osobistego gustu.

Korzyści

Beczka cedrowa, przede wszystkim, kup na utratę wagi. Efekt utrata masy ciała uzyskuje się przez pozbycie się obrzęku, normalizację przepływu limfy i krążenie żylne. Ze względu na specyficzne ładunki i olejki eteryczne, możesz aktywować metabolizm organizmu, wygładzić skórę, pozbyć się wysypek, cellulit nieregularności i plamy pigmentowe.

Również bycie w lufie cedrowej wpływa na pracę układu nerwowego - z pewnością relaksujący i łagodzący stres. Procedury w fitohicle będą również przydatne podczas chorób wirusowych, zwłaszcza epidemii, gdy tak ważne jest rozgrzanie całego ciała do kości.

Przeciwwskazania

Oczywiście w przypadku beczki cedrowej nie mogło obejść się bez przeciwwskazań.

W beczce cedrowej nie można sadzić dzieci w wieku poniżej 7 lat. Jest ściśle przeciwwskazana u kobiet w ciąży. Przeciwwskazaniami są również wszelkie nowotwory, które nie wygasły sześć miesięcy po ataku serca lub udarze, gorączka, nadciśnienie.