Ocet jabłkowy jest rodzajem koncentratu wszystkich przydatnych substancji jabłek. Zawiera żelazo, magnez, cynk, sodu a także kwasy organiczne i flawonoidy. Nic dziwnego, że przy takim składzie kobiety używają go z mocą i głównym, zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. I najczęściej ocet jabłkowy jest brany do utraty wagi.

Tutaj jest jedna błędna opinia: biorąc ocet jabłkowy do utraty wagi nie jest dietą w ogóle, ale sposobem na uzdrowienie całego ciała. Nie musisz przestrzegać żadnych ścisłych zasad żywieniowych (chociaż nadal musisz poprawić swoje nawyki żywieniowe). Ocet jabłkowy pomaga schudnąć z powodu:

  • normalizacja trawienia;
  • właściwości przeciwgrzybicze i przeciwzapalne;
  • utlenianie przewodu pokarmowego;
  • nasycenie przewodu pokarmowego enzymami i witaminami;
  • utrata apetytu.

W skrócie, ocet jabłkowy leczy cały przewód pokarmowy, który zaśmiecaliśmy konsumpcją fast foodów, przejadaniem się, niezrównoważonym odżywianiem. Ocet jabłkowy nie spala tłuszczu! Utrata masy ciała następuje stopniowo, a także samo odzyskiwanie, utracisz do 3 kg miesięcznie, ale wynik nie zostanie rozwiany po zakończeniu przyjmowania octu. Teraz porozmawiajmy o tym, co ocet jabłkowy wybrać do utraty wagi.

Wybór octu

Tutaj nie powinieneś oszczędzać, ponieważ jedna butelka octu wystarcza na bardzo długi czas. Ocet wybierany jest wyłącznie naturalnie, obejrzeć kompozycję, niektórzy producenci oszukują i rozcieńczają zwykły octowy stół z jabłkową esencją. Ocet stołowy wytwarza się sztucznie i taka mieszanka nie wzbogaca nas o korzystne właściwości jabłek, ale może powodować zapalenie żołądka lub oparzenia narządów trawiennych. W occie jabłkowym naturalnym, wytrzymałość wynosi 4-5%, aw occie sztucznym - 8-9%.

Recepcja

O tym, jak wziąć ocet jabłkowy cydr jest wiele opinii, zwłaszcza w odniesieniu do dawkowania. Jednak nie ma potrzeby się spieszyć, ponieważ zwiększenie dawki może prowadzić do zapalenia żołądka i zgagi.

Na 1 szklankę wody (200 ml) dodaj 1 łyżeczkę. ocet jabłkowy (10 ml), aby poprawić smak, można również dodać łyżeczkę miodu. Wypić „uzdrawiający eliksir” rano na czczo tylko raz dziennie, 15-20 minut przed posiłkiem. Ponadto konieczne jest, aby jeść po 15-20 minutach (nie później, a nie przed) lub może zranić ponownie.

Pij wodę z octem jabłkowym tylko przez słomkę, ponieważ w przeciwnym razie ocet korozji szkliwa. Po połknięciu wypłukać usta wodą.

Kulinarny jabłczanego cydru ocet w domu

Aby gotować ocet jabłkowy w domu należy wypełnić pociętych jabłek i przemywa gorącą wodą (60 - 70⁰S) żywią się wodą pokryte 3-4 cm powyżej. Dodaj cukier, za 1 kg kwaśnych jabłek - 100 g, a na 1 kg słodkich jabłek - 50 g. Ocetujemy w misce emaliowanej. Przez dwa tygodnie, błądzić w ciepłym pomieszczeniu, dwa razy dziennie, mieszając łyżką.

Następnie odfiltrować i wlać do butelek, nie dodając trochę wody do powierzchni.

Już w butelkach wychodzimy w ciepłe miejsce również przez dwa tygodnie. Po upływie daty ważności zamykamy butelki i przechowujemy je w ciemnym, chłodnym miejscu.

Przeciwwskazania

Ocet jabłkowy nie ma skutków ubocznych, ponieważ jest w 100% produktem naturalnym. Jeśli jednak jesteś uczulony na jabłka, nie eksperymentuj.

ocet jabłkowy pomaga schudnąć

Akceptacja octu jabłkowego do utraty wagi, niestety, ma swoje przeciwwskazania. Pacjenci powinni odrzucić konsumpcję:

  • wrzód;
  • zapalenie żołądka;
  • wysoka kwasowość.

Ci ludzie powinni znaleźć inny środek do czyszczenia ciała.

Teraz wiesz już wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć czyszczenie i odchudzanie z ocet jabłkowy. Wypróbuj ten genialny i prosty sposób leczenia i cierpliwie poczekaj na efekt, upewnij się, że nie tylko zobaczysz go na tarczy skali, ale także poczujesz ją wewnętrznie.