Dla osób, które nie chcą podejmować własnych wysiłków, aby schudnąć, producenci produkują wszelkiego rodzaju leki i suplementy, które pomagają zmniejszyć wagę. Cena niektórych leków sięga kilkudziesięciu tysięcy, a jeśli weźmiesz pod uwagę, że potrzebują kilku pakietów na kurs, musisz poszukać czegoś tańszego. Przedstawiamy dla Państwa wybór najbardziej niedrogich leków na odchudzanie.

Lista najpopularniejszych leków
  1. MCC lub celuloza mikrokrystaliczna. Skład tych tanich tabletek odchudzających obejmuje celulozę, która pęcznieje w żołądku, powodując uczucie sytości. W rezultacie ludzie rzadko siadają przy stole i jedzą mniejszą porcję jedzenia. Ponadto włókno poprawia ruchliwość jelit, eliminując problem, taki jak zaparcie.
  2. Z niedrogich tabletek do utraty wagi można zidentyfikować produkt firmy "Evalar" "Turboslim". Składa się z guarany, substancji hamującej apetyt, bromelainy - substancji poprawiającej trawienie i ekstraktów z alg, od czasów starożytnych stosowanych w walce z otyłością. Ponadto zawiera ekstrakty z cytrusów i ziół, które mają efekt przeczyszczający.
  3. "Orsolim". Te niedrogie i skuteczne tabletki odchudzające poprawiają sprawność umysłową i fizyczną poprzez spożywanie kofeiny. L-karnityna Spala tłuszcz i wspomaga tworzenie tkanki mięśniowej, a oligofruktoza działa jak MCC.
  4. "Orsoten" zawiera substancję czynną orlistat, która blokuje działanie enzymów trawiennych rozkładających tłuszcze w dostarczanej żywności. W rezultacie ci ostatni opuszczają ciało w niezmienionej postaci i nie są przez niego pochłaniani.
  5. Z tabletek na zioła do odchudzania można wyróżnić "Glukomannan", rokitnik zwyczajny, chitozan, "efedrynę" itd. Mają one różny wpływ na organizm, ale ich korzyści i tanie pigułki dietetyczne bezpieczeństwo może być kwestionowane. Oprócz pozytywnego efektu, który obejmuje rozluźnienie jelit, zmniejszenie apetytu i przyspieszenie metabolizm , suplementy te mogą powodować arytmię, bezsenność, drżenie, drgawki, atak serca itp.

Te ostatnie dotyczą nie tylko ziół leczniczych, warto więc wiele razy pomyśleć przed ich zażyciem. Ponadto adnotacja do najtańszych tabletek do odchudzania wskazywała, że ​​ich odbiór należy łączyć z dietą i ćwiczeniami fizycznymi. Ale po spełnieniu dwóch ostatnich warunków można schudnąć i bez dodatków, więc po co marnować pieniądze, nawet te małe?