Normalnie, kobiece ciało zawiera 15-20% dodatkowego tłuszczu - jest to zapas składników odżywczych, który jest po prostu niezbędny do utrzymania prawidłowego poziomu hormonów. Można żartować, że żołądek czyni nas kobietą - cóż, nie jesteśmy przystosowani fizjologicznie do prasy stalowej.

Oczywiście nadal można żartować z miękkim, kobiecym brzuszkiem, który nie zamienił się w obwisłą odlew tłuszczu, jakby osobno przywiązany do ciała - w końcu wiele smukłych dziewcząt również boryka się z problemem skąd pochodzi brzuch.

Są tylko dwie rzeczy niezbędne do utraty wagi brzucha, oczywiście, to odżywianie i ćwiczenia. Po trzecie, jak mówią, nie jest podana.

To prawda, pamiętajcie: ten, który nie ma drugiego, również nie działa, ponieważ supertwarda i szybka dieta nie działają, tylko zmuszając nas do odkładania większej ilości tłuszczu na żołądek.

Zakazy

Niestety, trzeba zacząć od smutku. Aby usunąć żołądek, żywność powinna utracić zakazane potrawy i potrawy:

  • mąka;
  • słodki
  • tłusty;
  • produkty zawierające sztuczne dodatki.

Są to duże kategorie produktów, które są bardzo szkodliwe dla postaci. Oczywiście nie można całkowicie wykluczyć mąki i nie jest to konieczne (to samo dotyczy słodyczy), ale możemy zminimalizować, zrównoważyć i racjonować spożywanie najlepszych produktów. Trzymaj się prostych zasad. Nie jedz mąki ani niczego, co zawiera duże dawki. węglowodan wieczorem. Źródłem tłuszczu na 2/3 powinny być produkty ziołowe, dlatego wieprzowina nie powinna pojawiać się na stole codziennie.

Osobno należy powiedzieć o warzywach i owocach, ponieważ odżywianie żołądka nie oznacza przejścia do tych dwóch kategorii produktów. Często kobiety cierpią na tak zwany brzuch insuliny. Dzieje się tak, gdy, bez wyrzutów sumienia, regularnie sięgamy po słodkie owoce (to jest przydatne - nieprawdaż?). Owoce te są dobre i zdrowe, ale czasami zawierają więcej cukru niż potrzeba. Prowadzi to zatem do skoków insuliny we krwi, pobudzenia apetytu, a co za tym idzie wzrostu brzucha. To samo dotyczy specjalnej miłości do skrobiowych warzyw - oprócz ziemniaków, buraków i marchwi są też inne warzywa.

Brzuch Przydatny

Teraz dochodzimy do głównych składników żywienia dla płaskiego żołądka - jest to białko i błonnik.

jedzenie, aby usunąć żołądek

Białko jest dobre, ponieważ jest trawione przez długi czas i nie przyczynia się do skoków insuliny. Ponadto, ponieważ schudniesz, nie tylko przy użyciu odżywiania, aby schudnąć w jamie brzusznej, ale także w sporcie, białko pomoże Ci zbudować swoje ulubione mięśnie prasy.

Włókno jest niezbędne w twoim menu, jeśli tylko dlatego, że wiele osób próbuje schudnąć w żołądku, podczas gdy ich problem nie jest gruby, ale słaba motoryka jelit. Szczególnie często u kochanków wypróbowuje się różne diety - przewód pokarmowy nie działa, nie ma estetycznego wzdęcia. A najlepszy stymulant trawienny jest trudny. włókno .