Aby się pozbyć nadwaga najpierw trzeba oczyścić ciało. Istnieje wiele różnych sposobów, na przykład złożony syrop z holosas, senna i rodzynki do utraty wagi. Głównym składnikiem jest holosas, który jest przygotowywany na podstawie bioder. Możesz go kupić w niemal każdej aptece. Syrop ma zdolność oczyszczenia wątroby i jelit z toksyn i żużli, a także poprawia trawienie.

Cechy utrata masy ciała z rodzynkami, sianem i holosus

Zaleca się używanie takiego sprzątania w weekendy lub podczas wakacji, czyli gdy jesteś w domu, z powodu obecności siana w obiekcie, często udajesz się do toalety. Dzięki temu można oczyścić jelita, nawet ze starych produktów dekompozycji Nie zaleca się stosowania tej metody czyszczenia u osób mających problemy z jelitami, żołądkiem, sercem i niedrożnością dróg żółciowych. Nie możesz użyć mieszaniny z holosasom , rodzynki i siano dla kobiet w ciąży i chorych na cukrzycę oraz tych, którzy mają indywidualną nietolerancję wobec produktu.

Jak gotować rodzynki, dzika róża i senes do utraty wagi?

Przed użyciem środka do mycia ciała skonsultuj się z lekarzem.

Istnieje kilka przepisów na syrop z róży, siano i rodzynki na odchudzanie.

Numer opcji 1

Składniki:

  • Czarne rodzynki - 50 g;
  • Senna - 30 g;
  • Holosas - 150

Gotowanie

Po pierwsze, rodzynki są myte i gotowane we wrzącej wodzie przez 5 minut. Pod koniec czasu umieść siano na patelni i gotuj przez kolejne 10 minut. Po ostudzeniu brzeczki sączy się i miesza z syropem. Zebrane proponowanego punktu 0.5. po obiedzie.

Numer opcji 2

Składniki:

  • białe rodzynki - 100 g;
  • senna - 60 g;
  • holosas - 300 g

Gotowanie

W osobnych zbiornikach przygotuj wywar z rodzynek i sera. Kiedy ostygną, są filtrowane i mieszane z holosasom. Użyj napoju z rodzynkami, siana i biodra do utraty wagi przez kilka godzin przed snem przez 2 tygodnie. Kurs można powtórzyć dopiero po 6 miesiącach.

Numer opcji 3

rodzynki odchudzające

Składniki:

  • białe rodzynki - 1/4 łyżki stołowej;
  • Senna - 30 g;
  • Holosas - 150

Gotowanie

Senna i białe rodzynki gotuje się w 0,5 litrze wody przez 15 minut. Po ostygnięciu brzeczki filtruje się ją i łączy z syropem. W rezultacie otrzymujesz dość skoncentrowaną mieszankę, którą przyjmuje się 1 łyżka. łyżka po obiedzie.

Kiedy wszyscy korzystacie, musicie zrobić przerwę przez miesiąc i dopiero wtedy powtórzyć kurs, jeśli to konieczne.