Aby pozbyć się nadwagi, nie trzeba poświęcać czasu na wędrówkę na siłowni, ponieważ można wykonywać ćwiczenia w domu, aby schudnąć. Wystarczy na to, aby przeznaczyć go na 15 minut. rano i po krótkim czasie, dobre wyniki będą widoczne. Ponadto obciążenie fizyczne rano pozwoli Ci rozweselić i uzyskać ładunek dobrego samopoczucia. Rozpoczęcie ćwiczenia rano metabolizm i pomaga wzmocnić mięśnie.

Zasady efektywnego ładowania w celu szybkiego zmniejszenia masy ciała

Istnieje kilka zaleceń, które sprawią, że poranny trening będzie jak najbardziej produktywny:

 1. Aby schudnąć, musisz ćwiczyć regularnie i lepiej każdego dnia.
 2. Kompleks powinien obejmować różne ćwiczenia, aby załadować jak najwięcej mięśni.
 3. Pamiętaj, że efektywny ładunek za utratę wagi w domu będzie, jeśli pomiędzy ćwiczeniami wybranymi do złożenia zrobić minimalne przerwy na odpoczynek. Maksymalny czas przerw wynosi minutę;
 4. Każde ćwiczenie należy wykonać w trzech seriach, wykonując 10-15 powtórzeń.
 5. Aby utrzymać formę na trening, wystarczy poświęcić 15 minut, ale jeśli chcesz pozbyć się zapasów tłuszczu, lepiej ćwiczyć pół godziny. Czas jest wart przyrostu stopniowo.

Pamiętaj, że aktywność fizyczna daje wyniki tylko wtedy, gdy przestrzegane jest prawidłowe odżywianie. Opracowując menu, kieruj się zasadami dietetyki.

Skuteczne ćwiczenia do ładowania w celu wyszczuplenia całego ciała

Rozpocznij sesję treningową z rozgrzewka , niezbędny do rozgrzania mięśni i stawów. Wykonuj rotację głowy, ramienia i nogi, a także przechylaj i skacz. Możesz biegać przez pięć minut na miejscu.

Ćwiczenia do ładowania za każdy dzień do utraty wagi:

 1. Przysiady . Nie można wyobrazić sobie czegoś prostszego i skuteczniejszego w pompowaniu nóg niż przysiady. Umieść stopy na wysokości ramion i przysiadów, zanim biodra osiągną poziomą. Miednica powinna być skierowana do tyłu, tak aby kolana nie wychodziły poza stopy. Ręce podnoszą się przed tobą lub biorą w nich hantle.
 2. odchudzanie w domu1
 3. Skomplikowane listwy . Pamiętaj, aby uwzględnić to ćwiczenie w codziennych ćwiczeniach dotyczących utraty wagi, ponieważ obejmuje ono wiele grup mięśni. Połóż nacisk na pozycji leżącej, upewniając się, że ciało znajduje się w pozycji do przodu i nie ma ugięcia w dolnej części pleców. Zegnij kolano pierwszy, a następnie drugą nogę i przyciągnij je do klatki piersiowej.
 4. odchudzanie w home2
 5. Skręcanie . Chcesz pięknego i płaskiego brzucha, a następnie włącz do swojego porannego kompleksu to ćwiczenie. Na plecach zgnij kolana i połóż dłonie przy uszach, kierując łokcie w różne strony. W tym samym czasie podnieś głowę i ramiona, a także pociągnij kolana do głowy, unosząc miednicę. Następnie wróć do pozycji wyjściowej, ale nie zaleca się stawiania stóp na podłodze.
 6. odchudzanie w home3
 7. Stoki . To ćwiczenie dostanie piękną i cienką talię. Pochylenia na boki zastępują skośne skręty. Dłonie można trzymać w talii, a można wziąć kijek gimnastyczny i trzymać go na ramionach. Wykonuj nachylenia jeden po drugim w lewo i w prawo.
 8. odchudzanie w domu4
 9. Push-upy . Istnieją różne możliwości pompek, więc możesz wybrać dla siebie każdy. Oferujemy push-upy z ławki. Połóż dłonie na ławce, a stopy spoczywaj na podłodze. Ważne jest, aby ciało było proste. Upadek przez zgięcie rąk w łokciach, próbując dotknąć ławki klatką piersiową.
 10. odchudzanie w domu5
 11. Ćwicz 2w1 . W tym ćwiczeniu ciśnienie jest odbierane przez prasę i ręce. Połóż się na plecach, zginając kolana pod kątem 90 stopni i podnosząc je. Trzymaj hantle w dłoniach ponad klatką piersiową. Rozmasuj hantle po bokach, ale nie dotykaj podłogi. Ręce można lekko zgiąć w łokciach.
 12. odchudzanie w domu 6