Program Energy Diet to linia Suplementy diety które nie uzupełniają, ale zastępują normalne jedzenie. Odchudzające koktajle Energy Diet - to prawie całkowite przejście do produktów producenta. Natychmiast zauważamy 1 słoik "czegoś" z ED (Energy Diet) kosztuje od 50 cu.

Produkty

ED nie tylko produkuje koktajle, ale także mieszanki do produkcji omletów, przyrządzania puree ziemniaczanego, kurczaka, grochu, pieczarek, pomidorów, zbóż itp. Krótko mówiąc, wszystko, co może stworzyć iluzję, że po prostu jesz normalne jedzenie, podczas gdy ciało aktywnie traci na wadze. Jeśli uważasz reklamodawców, konsumujących koktajle energetyczne cały czas, aby schudnąć, Dieta energetyczna jest tym, czego potrzebuje organizm - mogą być wykorzystane do utrata masy ciała i zwiększenie masy mięśniowej.

Skład

Skład koktajlu Energy Diet to zrównoważony stosunek białek, tłuszczów i węglowodanów (40:20:40). Ponadto wszystkie produkty firmy są wzbogacone o 11 witamin, a także zestaw aminokwasów - wszystkie niezbędne i częściowo wymienialne aminokwasy.W składzie znajdziesz soję, lecytynę, inulinę (naturalny polisacharyd), ekstrakty kawowe, gumę celulozową i pojemniki, mleczko pszczele (źródło witamin B ), acerola (witamina C).

Kto wybiera dietę energetyczną?

Koktajle odchudzające Energy Diets zawierają mało klarowne i przyjemne składniki. Kto wie, z czego składa się "mleczko pszczele"? Ale wszyscy musimy zrozumieć, że w tych koktajlach nie ma nic tak wyjątkowego, że stymuluje utratę wagi - nie ma magii, tajnego elementu. Są tylko substytuty zwykłego jedzenia.

Jesteśmy uwiedzeni i wyrzucamy pieniądze za wiatr wyłącznie z jednego powodu - wygody liczenia - wykonaliśmy część koktajlu i wiemy, ile kalorii dostało się do środka. Jesteśmy zbyt leniwi, aby policzyć nasze własne dieta .

A jeśli stracisz wagę na ED lub nie, to zależy to od liczby wypijanych koktajli - zachowasz w granicach 1500 kcal - waga zniknie, przekroczy i usiądzie na czekoladzie i waniliowych szyjach - waga wzrośnie tylko. I nie będzie nikogo, kto miałby to za to winić.