Wiele osób, kiedy po raz pierwszy usłyszały o odchudzających się ringach, nie od razu zatrzymują się na tej informacji, uważając ją za kolejny głupi wynalazek tych, którzy postanowili zarabiać na zaufanych ludziach. Jednak przed etykietowaniem warto bardziej szczegółowo zająć się tą sytuacją. Ten produkt przyszedł do nas z wysoko rozwiniętej Japonii i tam, na głównej ulicy handlowej Tokio - Shibuya - te same pierścienie są jednym z najlepiej sprzedających się towarów. Już teraz ten fakt sprawia, że ​​w drugą stronę można spojrzeć na pierścienie na palcach dla utraty wagi.

Pierścień do odchudzania z magnesami

Zewnętrznie, ta nowość w dziedzinie utraty wagi jest półprzezroczystym silikonowym pierścieniem, którego wewnętrzna strona zawiera główny sekret tego narzędzia - magnes neodymowy. Pierścienie są umieszczane na środku palców, a podczas chodzenia punkty są stale stymulowane przez magnes.

Nie jest tajemnicą, że duża liczba biologicznie aktywnych punktów znajduje się u stóp osoby. Na zwykłym chodzić pierścień tak zużyty stymuluje punkt, który wysyła impulsy do mózgu, zmuszając mięśnie nóg do pracy z wielką siłą. Ponadto noszenie pierścienia poprawia metabolizm.

Jak nosić opaski wyszczuplające?

Wiele sklepów oferuje w zamian miękkie silikonowe japońskie pierścienie wyszczuplające pierścienie na nogach do wyszczuplania opcji metalicznej. Jednak nie jest to bardzo wygodne podczas chodzenia, a poza tym wyklucza korzystny efekt magnesu. Eksperci zalecają, aby nie odbiegać od japońskiej technologii i wybrać klasyczne pierścienie. Ponadto są najbardziej opłacalne za tę cenę.

Ważne jest noszenie pierścionków za każdym razem, gdy gdzieś pójdziesz. Zainstaluj je tak, aby praktycznie nie były odczuwalne, a tym bardziej nie przeszkadzały w chodzeniu. Wieczorem umyj je wodą z mydłem lub proszkiem.

Na tej podstawie możemy powiedzieć, że taki pierścień można wypróbować jako dodatkowy środek do diety i sportu. Jeśli działa tak dobrze na japońskie kobiety, jest całkiem możliwe, że poczujesz wynik!