Wiele osób przez długi czas próbuje pozbyć się nadwagi. Wpływa to nie tylko negatywnie na wygląd, ale także ma zły wpływ na stan zdrowia. Sztywna dieta okazuje się, że nie przestrzega wszystkich, a niektórym zabrania się go trzymać. Następnie przyjdź na pigułki ratunkowe do utraty wagi, znane pod nazwą "Bomb".

Pigułki dietetyczne "Bomba" - kompozycja

Według producentów, tabletki odchudzające "Bomba" - jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów na zmniejszenie masy ciała, ale bezpieczeństwo zażywania narkotyków powoduje wiele wątpliwości z powodu nietypowego składu. Jak mówi reklama, chińska "bomba" na odchudzanie składa się z kilku roślin. Ale to nie do końca prawda: lek jest naprawdę ziołowy, ale główną substancją jest karnityna.

Skład obejmuje następujące substancje:

 1. L-karnityna . W 100 g leku zawiera 19 gramów L-karnityna . Substancja rozkłada tłuszcze, jest aktywnie wytwarzana w ciele. Jeśli to nie wystarczy, kalorie spalają się z małą prędkością, "osiadają" w komórkach. W rezultacie tworzą niepotrzebne centymetry, z których tak trudno się ich pozbyć.
 2. Ekstrakt z orzecha brazylijskiego działa na skórę właściwą, czyni ją elastyczną i elastyczną. Ze względu na tę substancję skóra przy zrzucaniu wagi nie zwisa. Również orzech jest źródłem witaminy E.
 3. Ekstrakt z owoców Fructis Canarli . Ten egzotyczny owoc wzbogaca ciało witamina C , usuwa nadmiar tłuszczów i wody.
 4. Ekstrakt z babki ma korzystny wpływ na wątrobę, ma właściwości gojenia się ran i właściwości antybakteryjne.
 5. Czerwona papryka cayenne Capsicum promuje przyspieszenie metabolizmu, zapobiega wchłanianiu tłuszczów do komórek jelit.
 6. Witamina C normalizuje funkcjonowanie tkanki kostnej, poprawia metabolizm, obniża poziom toksyn.
 7. Witamina E sprawia, że ​​skóra staje się promienna, zdrowa, poprawia odporność, łagodzi toksyny i toksyny.

Chińskie tabletki na odchudzanie "Bomb"

"Bomba" na odchudzanie pozwala rzucać przez miesiąc z 7 do 15 kg. Lek pomaga pozbyć się nadmiaru centymetrów w obszarze obszarów problemowych u kobiet: brzucha, nóg, dolnej części pleców. Dzięki biologicznie aktywnym substancjom z ekstraktów roślinnych zapobiega gromadzeniu się toksyn, przyspiesza metabolizm, odnawia komórki. Biorąc chiński lek na odchudzanie "Bomb", osoba zwiększa ton, koszty energii, jest pośpiech żywotności. Proces utraty wagi i usuwania nadmiaru płynu z organizmu występuje zarówno w dzień jak iw nocy.

Chińska dieta Bomby pigułki

"Red Bomb" dla utraty wagi

Tabletki "Bomb" w kolorze czerwonym - popularny sposób na utratę wagi, składający się z komponentów:

 1. L-karnityna . Jest to główna substancja, która pełni funkcję spalacza tłuszczu. Należy do grupy naturalnych aminokwasów. Daje dobry efekt, jeśli lek łączy się z wysiłkiem fizycznym.
 2. Babka . Ekstrakt z rośliny oczyszcza nerki z toksyn, normalizuje pracę wątroby.
 3. Kapsaicyna . Wyciąg z gorącej papryki pomaga przyspieszyć utlenianie kwasów tłuszczowych, zwiększa pracę procesów metabolicznych.
 4. Orzech brazylijski . Wyciąg z rośliny jest potrzebny do stłumienia apetytu, poprawy skóry.
 5. Witaminy E i C. Są to silne przeciwutleniacze, które wpływają przyspieszenie metabolizmu .

"Zielona bomba" dla utraty wagi

Chińskie tabletki "Bomba" w kolorze zielonym są uważane za wersję oszczędną. Lek z jego składem nie różni się zbytnio od czerwonej. Ale aktywne substancje roślinne są zawarte w niskich stężeniach. Zawiera ekstrakt z dziwacznej dyni, który pomaga oczyścić naczynia krwionośne.

Tabletki do utraty wagi "Bomba" w kolorze zielonym różnią się od siebie i utrzymanie cytryny, zakłócając mastering szkodliwych substancji. Zielony narkotyk "Bomba" na utratę wagi jest skuteczny nie tylko w zwalczaniu otyłości. Pomaga uporać się z zaparciami, eliminuje defekty kosmetyczne na skórze. Odpowiedni dla nastolatków od 16 lat dla kobiet w okresie poporodowym po zaprzestaniu laktacji.

czerwona bomba do utraty wagi

"Bomba" dla utraty wagi - jak wziąć?

Tabletki "Bomba" do spalania tłuszczu są przyjmowane jedną kapsułkę dziennie. Lepiej robić to rano 20 minut przed posiłkiem, zmywać wodą. Czas trwania przyjęcia wynosi jeden miesiąc. W przypadku drugiego kursu może być konieczne skonsultowanie się z lekarzem w celu zmiany schematu podawania leku w celu uzyskania większej skuteczności. Jeśli zastosujesz się do zalecanej dawki, w ciągu miesiąca możesz pozbyć się 10 kg. Na okres kursu pożądane jest zwiększenie objętości konsumpcji zwykłej wody.