Rzadka dziewczyna jest w pełni usatysfakcjonowana swoim wyglądem i sylwetką, więc problem, jak sprawić, by schudła w domu, jest bardzo istotny dla większości kobiet. Aby nie marnować czasu na próżno, porozmawiajmy o tym, jakie metody pomagają stracić te dodatkowe kilogramy i co naprawdę przygotowuje cię do utraty wagi.

Jak sprawić, byś stracił na wadze - motywacja

Zacznijmy od tego, aby psychologicznie dostroić się do utraty masy ciała, pomoże to zmusić cię do utraty wagi i pomoże ci, że dodatkowe kilogramy nie pojawią się ponownie. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest zrozumienie, co dokładnie powoduje, że tracisz wagę, ponieważ jeśli ktoś czegoś nie chce, to nie robi tego, albo po prostu nie, albo robi to "przez rękawy". Dlatego najpierw zrozum siebie w sobie, zadaj sobie następujące pytania: "Dlaczego chcę schudnąć?", "Co otrzymam, jeśli stracę dodatkowe funty?", "Jakie będzie moje życie, jeśli wyglądam inaczej?".

Po określeniu motywacji należy rozumieć, że nie można zmusić się zbyt mocno, pomoże to, jak sprawić, by mniej jeść i schudnąć, i uprawiać sport. Psycholodzy twierdzą, że jeśli dana osoba jest zbyt aktywna, zaczyna podejmować interesy, to prawdopodobieństwo, że zrezygnuje z rozpoczętego, rośnie wielokrotnie. Zacznij więc mały, na przykład, zmniejsz porcję obiadu o ¼, zrezygnuj ze swoich ulubionych słodyczy lub ciast, lub rób to 1-2 razy w tygodniu przez co najmniej pół godziny. Po przyzwyczajeniu się do zmian przez 1-2 tygodnie, wykonaj kolejny krok, na przykład, przygotuj się kolacja Tylko lekkie posiłki warzywne, sprawiają, że treningi są intensywniejsze lub dłuższe.

Inną metodą, która pomoże ci schudnąć w swoim środowisku domowym, więc zacznij sport jak zmusić się do utraty motywacji do masowania szkolenie, to prowadzenie dziennika żywienia lub osiągnięć. Konieczne jest pisanie każdego dnia w notatniku lub pliku komputerowym, co dokładnie zjadałeś na dzień, jakie ćwiczenia zrobiłeś. Nie bój się chwalić siebie, możesz nagrywać w płytach i długi spacer, a czego nie możesz włożyć do herbaty cukier . Gdy tylko chcesz rzucić wszystko, lub wszystkie wysiłki wydają się bezużyteczne, spójrz w zapis, upewnij się, że masz siłę woli, a ty już byłeś w stanie zrobić dużo. To ożywi wiarę w siebie, co oznacza, że ​​możesz osiągnąć pożądany rezultat, ponieważ jeśli ktoś chce, może zrobić wszystko.