Jeśli nie masz czasu, aby zapisać się na siłownię i regularnie iść na treningi, możesz robić aerobik, aby schudnąć w domu.

Korzyści z aerobiku
 1. Takie szkolenie wzrasta wytrzymałość , a wszystko dzięki zwiększeniu objętości krwi i ilości tlenu w organizmie.
 2. Szkielet jest znacznie wzmocniony. Wynika to z intensywnego treningu to aerobik taneczny, ponieważ podczas tego treningu wytwarza się wapń.
 3. Średnia długość życia wzrasta, a wszystko to dzięki zwiększeniu objętości płuc, a tym samym ilości tlenu.
 4. Aerobik fitness do odchudzania pozytywnie wpływa na serce. Podczas treningu zwiększa się liczba skurczów serca, a co za tym idzie, dostaje się więcej krwi.
 5. Zapobiega pojawieniu się miażdżycy i wszystkim, ponieważ obniża się poziom cholesterolu.
 6. Aerobik pomaga pozbyć się stresu i poprawić nastrój.
Jakie są dostępne opcje?
 1. Chodzić. Najprostsza opcja, odpowiednia nawet dla kobiet, które nigdy nie były zaangażowane w sport. Po prostu wiedz, że spacer zajmie dużo czasu. Liczba niezbędnych szkoleń w tygodniu wynosi 5. Czas trwania szkolenia wynosi 45 minut. Tempo chodzenia dla utraty wagi powinno być szybkie, tylko w tym przypadku będziesz miał szansę na zrzucenie wagi.
 2. Jogging. Oczywiście możesz biegać na miejscu, ale lepiej wyjść do parku i studiować na świeżym powietrzu. W ten sposób nasycisz ciało tlenem i poprawisz pracę serca.
 3. Jazda rowerem. Udowodniono, że przy intensywnych badaniach przez 1 godzinę można stracić do 500 kalorii. Dostępne są 2 opcje treningu: ćwiczenia na symulatorze lub jazda na rowerze na ulicy. Zacznij od kilku razy w tygodniu, przez pół godziny, a następnie w końcu zwiększ czas trwania i częstotliwość treningu. Takie ćwiczenia zapewnią elastyczne pośladki i piękne nogi. Prawidłowe położenie - oderwij pośladki od siedzenia i pracuj tylko na nogach.
 4. Tańcz aerobik do utraty wagi w domu. Ten typ ćwiczeń nie tylko pomoże Ci zrzucić wagę, ale także podnieść nastrój i wpłynąć ogólnie na stan psychiczny. Dodatkowo poprawisz swoje zdrowie i pracę serca. Taniec pomaga stworzyć piękną postawę i poprawić plastyk. Czas trwania szkolenia wynosi co najmniej 1 godzinę, a częstotliwość to 5 razy w tygodniu.
 5. Step aerobik do utraty wagi w domu. W przypadku tych zajęć należy kupić specjalny krok w sklepie sportowym. Takie treningi poprawią Twoją sylwetkę, sprawią, że Twoje biodra i pośladki będą bardzo elastyczne i piękne. Aby uzyskać doskonały wynik, wykonaj około godziny.
 6. Power aerobik do utraty wagi. Pomaga najbardziej skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów. W tym treningu należy uwzględnić następujące ćwiczenia: przysiady, różne skoki, pompki, podciągnięcia, zbocza itp.
Prosty kompleks dla początkujących
 1. Każdy trening powinien rozpoczynać się rozgrzewką, a zakończyć ćwiczeniami relaksacyjnymi.
 2. Aby uzyskać talię cienką i piękną, użyj hula-hoopu, który musi być skręcony przez co najmniej 10 minut.
 3. Aby zmniejszyć ilość bioder, wykonaj ciąg, na przemian z każdą nogą. Wykonaj 40 powtórzeń.
 4. Weź hantle i zrób przysiady i stoki. Dzięki obciążeniu efekt jest znacznie poprawiony.
 5. Stań w barze i na przemian przyciągaj nogi do klatki piersiowej, robiąc to w formie skoków.
 6. Wykonuj dowolne ćwiczenia w prasie. Możesz użyć wersji klasycznej lub skomplikowanej.

Wybierz najbardziej akceptowalną i skuteczną formę aerobiku dla utraty wagi. Regularnie pozbędziesz się nadwagi i uzyskasz piękną i smukłą sylwetkę.