Na początek, należy zauważyć, że akupunktura nie jest "czarodziejską różdżką", która wystarczy, by falować, a wszystkie dodatkowe funty znikną. Niewątpliwie akupunktura do utraty wagi jest skutecznym narzędziem, ale tylko jako dodatek. Nie próbuj znaleźć prostego i prostego sposobu rozwiązania wszystkich problemów bez wysiłku. Chcesz się zmienić - zmień swoje nawyki. Akupunktura na odchudzanie nie przyniesie spodziewanego efektu, jeśli nadal będziesz źle jeść i leżeć na kanapie.

Akupunktura akupunktura - znalezienie mistrza

Akupunktura w domu nie jest najlepszą opcją. Lepiej jest znaleźć dobrego mistrza. Specjalista nigdy nie obiecuję, że za tydzień stracisz 10 kg nadwagi raz na zawsze. Nie wierz w takie reklamy!

Pierwszego dnia musisz przejść przez konsultację, na której ustalisz, które punkty akupunktury do utraty wagi powinny być dokładnie określone w twoim przypadku. Zostaniesz zapytany o swoją codzienną dietę, o choroby, styl życia itp. Ponadto mierzysz ciśnienie, puls, sprawdzasz stan skóry i języka. Na podstawie tych danych można określić przyczynę, dla której przybiera na wadze, i określić dalsze procedury postępowania z tym problemem.

Liczba sesji jest ustalana indywidualnie dla każdej osoby i zależy od wagi początkowej, liczby kilogramów, które należy usunąć, oraz wysiłków pacjenta. Jeśli akupunktura na odchudzanie nie jest jedynym lekarstwem, którego używasz, wynik zostanie uzyskany znacznie szybciej.

Akupunktura na otyłość jest zwykle 2-3 razy w tygodniu, a po osiągnięciu pożądanej wagi, kilka kolejnych sesji mocowania. W przyszłości możesz zalecić 2-4 sesje w ciągu roku, aby utrzymać stabilną wagę.

Akupunktura: Akcja

Akupunktura pomaga poprawić krążenie krwi i metabolizm, a ponadto uważa się, że te sesje podnoszą nastrój i pomagają pozbyć się stresu, który często jest przyczyną nadwagi.