Jakie są jedyne środki niespróbowane przez ludzi w walce z otyłością. Czasami fundusze są tak surowe, że aby spełnić wszystkie warunki, potrzebujesz niezwykłej siły woli i dobrego zdrowia. I, co jest najbardziej obraźliwe, metody te nie zawsze dają pożądany rezultat.

Można jednak schudnąć i bez większego wysiłku. Taka opcja wygrywa-wygrywa dla zwalczania otyłości akupunktura .

Punkty akupunkturowe do utraty wagi

Dwa tysiące lat temu chińscy lekarze zauważyli, że wpływając na pewne punkty ciała, można wpływać na zdrowie i wygląd człowieka. Na ciele każdej osoby jest ogromna liczba punktów uderzenia. Są wśród nich punkty akupunktury do utraty wagi.

Istnieją dwie możliwości wpływania na nie, masaże i akupunktura. Bardziej proste, oczywiście, jest pierwsze. Należy jednak pamiętać, że pożądany wynik można uzyskać jedynie kontaktując się z wysoko wykwalifikowanym specjalistą w dziedzinie akupunktury.

Duża liczba punktów do utraty wagi znajduje się na nogach. Najważniejszym z nich jest Tszu-san-li. Znajduje się w małej zagłębieniu pod kolanem. Wpływ na to pomaga stracić do 500 gramów dziennie. Ponadto ten punkt jest odpowiedzialny za długowieczność, zdrowie i wiele więcej.

punkty akupunktury do utraty wagi1

Ale na rękach jest punkt do utraty wagi, który możesz wpływać na siebie nieograniczoną liczbę razy dziennie. Znajdź środek najbardziej mięsistej części dłoni pod palcem wskazującym. Masując go przez 2-3 minuty, zmniejszysz apetyt i aktywujesz proces metabolizm .

punkty akupunktury do utraty wagi1

Punkty akupunkturowe do utraty wagi często współistnieją z innymi równie ważnymi centrami akupunktury, a zaledwie o kilka milimetrów można uzyskać zupełnie nieoczekiwany efekt. Dlatego nie zaleca się samodzielnej akupunktury. Tylko ekspert wie dokładnie, jak znaleźć właściwy punkt akupunktury do utraty wagi.

Punkty akupunkturowe do utraty wagi na uszach

Starożytni chińscy mędrcy twierdzili, że maksymalna liczba punktów uderzenia jest w uszach danej osoby. W tym, nowoczesne mistrzowie akupunktury absolutnie się z nimi zgadzają.

Najczęstszym dziś sposobem wpływania na te punkty jest akupunktura.

Punkty akupunkturowe do utraty wagi na uszach są absolutnie bezbolesne i bardzo skuteczne, jeśli to prawdziwy mistrz.

punkty akupunktury do utraty wagi2